Strach, že mě nemiluje

Anonymní
8.4.20 12:49

Strach že mě nemiluje

Ahoj holky. Prosím o radu, mám přitele je to rok a bydlíme spolu od začátku. Problém jsem já, ze začatku kdy s kýmkoliv začnu chodit je vše ok, chovám se normálně, ale časem se projeví moje Ja. Začnu hledat chyby kde asi ani nejsou typu. Ty už mě nemiluješ, já tě už nepřitahuju, co ti je, proč jsi teď takový a makový a pod. Přítel vždycky řekne že je vše v pohodě a nic se neděje a že mě miluje. Ale poslední dobou mi to dává najevo že ho ty kecy už nebaví a je takový jiný trošku už né tak zamilovaný a jedno s druhým a já se bojím že díky tomu mému chováni o něj příjdu… nevím co mám dělat vždycky si řeknu že to změním a nebudu paranoidní a paradoxně se to pak nakupí a udělám větší rozbroj. Vím že mě nepodvádí ani nic podobného. A když chce mít čas pro sebe tak mám zase problém, chtěla bych být furt sním a furt si povídat chci aby mě dobýval. Snažil se o mě. Samozřejmě chápu že to bujaré nebude jak na začátku ale já jsem ta co furt chodí a pojď se tulit a pod.. a on prakticky vůbec bojím se že si je vědom že jsem moc zamilovaná a jedno s druhým a že mě má jistou. Je moc hodný milujuho a nechci o něj přijít Ani nemám moc zájem si dělat své plány ráda jsem doma jak příjde domů…prosím poraďte jak se chovat nebo co dělat… je mi 24let.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1366
8.4.20 13:02

Se nedivím, takový kecy nikdo normální nevydrží poslouchat dlouho. Přestaň s tím, najdi si koníčka a dej mu trochu pokoj. Nemůžeš si dělat z chlapa středobod vesmíru. Copak nemáš žádnou důstojnost a sebeúctu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.20 13:04

@7.straka
Samozřejmě že ano, jen to bude spíš tím že já osobně nemám moc seběvědomí a nevěřím když mi řekne že jsem krásná. A hlavně se bojím že bych si už nikoho nenašla. co mi poradíte jak se chovat aby to bylo zase všechno ok…

• Nahlásit
  • Citovat
1366
8.4.20 13:15

Když to píšeš takhle - najdi si koníček, ke kterému ho (přítele) nepotřebuješ. Chlap opravdu nestojí o to mít ženskou na krku. A určitě zapracuj na vlastním sebevědomí. Jsou dvě možnosti - naučit se mít ráda, ale to je strašně obecná průpovídka. Druhá možnost, která se osvědčila mě, je mít ráda ty fakt hezké časti, určitě nějaké máš. A ty druhé, tak s těmi nevést válku, ale naučit se je přijmout a tolerovat. Třeba můj případ - mám krásné vlasy a oči, mám velký kozy. Potud fajn. Ale mám koňskou pr.del a po dětech velký břicho. A víš ty co? Vůbec ničemu to nevadí. Velký zadek nebo klesající víčka (u mě novinka posledních let) vůbec neurčují moji hodnotu jako člověka. Vůbec na tom nezáleží. Nejsem panenka barbie, abych se musela líbit všem :nevim:
Tvůj chlap si tě vybral, tudíž se mu líbíš. Pokud ho neotrávíš, tak s tebou bude. Pokud zdrhne, tak za to nestál. A že by sis nikoho nenašla, je taky blbost, chlapů je jak much. Neboj :hug: Dýchej a nech dýchat jeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4669
8.4.20 13:21
@Anonymní píše:
@7.straka
Samozřejmě že ano, jen to bude spíš tím že já osobně nemám moc seběvědomí a nevěřím když mi řekne že jsem krásná. A hlavně se bojím že bych si už nikoho nenašla. co mi poradíte jak se chovat aby to bylo zase všechno ok…

Zacni na sobe makat a neco udelej se svym sebevedomim. Moznosti jak si ho vybudovat je cela rada. Pokud se budes nadale chovat tak jako doted, tak ti brzo utece. Nikdo nechce byt se zoufalcem, ktery nema nikoho, kolem sebe, je bez zajmu a jen na nem citove visi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12523
8.4.20 13:23

To přejde, po pár letech. Mám k manželovi úplně jiný vztah, než před lety, když jsme spolu začli žít. Byla jsem do něj naprosto nekriticky zamilovaná a dělala jen vše pro něj, než na něco pomyslel, už to měl :D No byl to takový dobrý polštář, teď na stáří z toho těžím, furt si mě nechal, i po asi 25ti letech :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak neplaš. Nech věci plynout. Ono se věci stanou jak se mají stát. Je fajn, že to vidíš, že se ti to nelíbí (nejlepší způsob jak tento švihlý přístup změnit), už jsi jen krůček k tomu, aby se to změnilo. Něco se stane a věci budou jinak. Netrap se tím, dokud ta situace nenastane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.20 14:44

Děkuji všem za své názory. Já nejsem zlá ani šílená možná je to spojené z minulosti šikana špatně jsem si hledala kamárády jako díte a pod. Já teď jen nevím mám být na něj usmvavá jako sluníčko. Nebo být naopak teochh odtažitá co myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
19337
8.4.20 15:32

Prosim te, chovej se neutrálně. Je vtipne, jak pises, ze furt vymahas objeti a pusinky a vyznání a zaroven touzis po tom, aby te dobyval :roll:
Delej si neco sveho, on ti tu pusu da. Ale nebud nafoukla a afektovana…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
8.4.20 19:08

Doporučila bych Vám různé techniky na posílení sebevědomí - tam je základ nejen ve Vašem problémů, ale vůbec, jak se člověk chová, co dělá apod. Já osobně pracuji např. s Bachovými květovými esencemi, které tyto možnosti nabízejí. Pokud máte zájem, napište mi na FB - posílám odkaz ;-)****
Edit adminem: smazán odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama