Strakonice a okoli

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
čolito
Povídálka 15 příspěvků 01.07.10 22:28
Strakonice a okoli

Ahoj,jste tu nektera ze Strakonic a okoli?Chtela bych se zeptat na par veci...... :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
čolito
Povídálka 15 příspěvků 01.07.10 22:30

Nektera se urcite najdete,což? :?:

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 01.07.10 22:37

Nejsem, ale občas tam jezdím. Co chceš vědět?

čolito
Povídálka 15 příspěvků 01.07.10 22:48

Jen jsem se chtela zeptat na gynekology,nevim,jestli je ten muj zrovna dobry,tak jsem chtela posbirat nazory,popřípade doporuceni na jineho.To asi nebudes vedet.Ale diky

Gama
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 01.07.10 22:59

To fakt nevím. :nevim:

marcela_81
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.10 10:21

Ahoj, ptej se, pokud budu vědět, poradím…pokud ne zkusím se poptat jinde. Nebydlím tu ještě tak dlouho.

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 02.07.10 11:54

…se hlásim, pokud budu vědět, ráda odpovim, snad i poradim

milarka
Stálice 87 příspěvků 02.07.10 15:11

Taky se hlásím, že bydlím na Strakonicku a pár jmen gynekologů znám. Můžu poradit.

čolito
Povídálka 15 příspěvků 02.07.10 22:13

Super.Jen se chci zeptat,jestli nektera nemate zkusenosti s p.doktorkou Vlckovou.Nedavno jsme se pristehovali a ja se zaregistrovala u ni.Byla jsem tam zatim jen jednou a prisla mi velice mila a ochotna,ale slysela jsem,ze peci o tehotne zanebvava..Nechodite k ni nektera?Nebo vasi znami?

marcela_81
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.10 10:30

Tak to se budu muset poptat, já chodím k paní dr. Braunové a jsem s ní moc spokojená.
Když vybírám nového lékaře, tak koukám i na tyhle stránky: http://www.znamylekar.cz/…g/strakonice

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 03.07.10 15:34

K Vlčkové chodí má kamarádka a nikdy si na nic nestěžovala.

…a v jakém směru zanedbává? Spíš se mi zdá systém u nás dost přehnaný, pro maminky často stresující a zbytečně zatěžující. V dalším těhu hodlám odmítnout vyšetření víc.

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 06.07.10 19:30

:-o Haló…je tu ještě někdo?
Já jen, že když už jste tu ze Strak(a okolí), že by mi docela bodla nějaká kámoška při té mateřské, přeci jen je fajn podrbat si u kafe, probrat možné, nemožné.
Jsem totiž zjistila, že lidé přicházejí a odcházejí a já mám zrovna takové období, když se z přátel stávají postupně známí, každý má to svoje a už to není ono :cry:
Přeci jen s věkem jsou možnosti na seznámení omezenější. Byl by zájem? :mavam:

(omlouvám se, že to cpu k této diskuzi, ale zatím myslím, že je zbytečné zakládat novou)

dablice1990
Nováček 7 příspěvků 09.07.10 08:48

Já jsem původně z Vodňan, kde chodim k pani doktorce Benquedihové, nemůžu si na nic stěžovat. Podle mě je to jedna z nejlepších a nejzkušenějších doktorek v kraji.

jezinka
Kelišová 6736 příspěvků 31.10.10 20:33

Ahojky ..jsem z Blatné …ale Strakonice nejsou daleko

lifestyle20
Nováček 2 příspěvky 17.05.16 12:15
hledam kamaradku

Ahoj vsem, hledam karadku. S kterou muzu pokecat o vsem, zajit nekam posedet. Navstevovat se ale hlavne podrzet se kdyz ma nekdo problem. Mam dve dcerky Klara 6let a Karolina 4roky. Pred rokem sme se nastehovaly do Štekne. A je mi smutno bejt porad sama. Budu rada kdyz se ozvete.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama