Stranger things 5 - teorie

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
55
5.7.22 16:44

Stranger things 5 - teorie

Ahoj holky, hlásím se jako největší fanoušek ST. Moji nej nej postavou je El, Will, Eddie a Max. A trošku mě děsí jak skončila 4. Série. Jaké jsou vaše teorie na 5. Sérii? Ano mohla bych počkat, než ji natočí ale nechci :mrgreen: :mrgreen: moje teorie jsou takové, Že El Max v temnotě neviděla protože ji Vecna drží jako rukojmí. Musí zabít Vecnu, aby se Max probudila, ale asi bude slepá. A ohledně Eddieho si myslím, že se vrátí. Nepřímo to potvrdil v jednom rozhovoru jeho představitel. Mohlo by to být tím, že v upside Down byl čas zastaven na 1983 na den přesně, jak zmizel Will. Sice jsme všichni viděli jak umírá, ale nějaká klička být může, koneckonců u Hoppera jsme taky viděli jak to tam bouchlo :mrgreen: no co si myslíte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
842
5.7.22 16:50

:lol: Ja jsem zvedavá, jestli fakt tvurci posunou casovou osu o par let dopredu. Nezdá se mi to, i vzhledem k tomu jak to skončilo v poslední scéne - to by jako Hawkins byl x let ted na pulceste na druhou stranu?? Na druhou stranu jim deti starnou tak to bude divne když budou hrat v 5te serii stále prtata. No necham se prekvapit jak tohle dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
5.7.22 18:37

@katintheBOx63 to je pravda, taky jsem na to myslela. No už teď je většině 20, Lucasovi dokonce 21, myslím že už jim nikdo neuvěří že jim je 14-15. Nebo změní obsazení. Což doufám, že se nestane :think: ale četla jsem, že to posunou asi o rok, nebo dva. Což pak nedává smysl ten konec no.. ach jo ať už vyjde pětka. To chceme moc, když ještě ani nemají scénáře :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
5.7.22 18:45

Ale třeba nás klamou a už točí. Páč Max jak byla v transu a pak se vznášela, tak Sadie Sink dala na sociální sítě foto v tom popruhu, aby ji mohli zvednout a stejnou fotku dal před pár týdny na IG i Noah Schnapp (Will), jenže ve čtyřce žádnou takovou scénu neměl a jelikož je můj fav a troufám si říct, že o něm vím vše, tak žádný jiný film ani seriál netočí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
1.8.22 17:41

Tak teorií mám hodně 😂 Plus ty, které jsem četla na zahraničních fórech.

Co se Eddieho týče, je teorie, že by se mohl vrátit zpět jako Kas, což je postava z D&D.. je to upír (což by docela sedělo k tomu, že Eddieho zabili Demobats, čili netopýři), který slouží Vecnovi a pak ho zradí a zabije.

Max možná „utekla“ do mysli od Vecny. Divím se, že jí nikdo aspoň nezkusil pustit její song v nemocnici, i když by to v téhle fázi asi nepomohlo, aspoň bych to určitě zkusila.

Jsou i různé diskuze o tom, že sestra od Vecny přežila a je to někdo ze seriálu.

Mně přijde podezřelá rodina Wheelerů.. 😃 Celou dobu jsou takoví nenápadní (hlavně otec od Mikea a Holly), ale řekla bych, že možná vědí víc, než si myslíme.

Velkou roli v 5. sérii sehraje Will a jedno z hlavních vodítek pro pokračování má být i to, že se v upsidedown zastavil čas v den, kdy byl Will v 1. sérii unesen.

Tvůrci se dost inspirovali americkými filmy (hl. horory) z 80. let, v nichž se dají najít nějaké spojitosti se Stranger things. Například filmy Halloween, Poltergeist, BeetleJuice, Noční můra v Elm Street, Carrie, Stand by me, Firestarter, TO.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7420
1.8.22 17:47

Četli jste knížky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
12.8.22 10:16

@Pidulka1991 Knížky jsem zatím nečetla. Nejsou ale psány tvůrci seriálu, tak ani nevím, jestli je vlastně chci číst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
12.8.22 10:21

No a jedna z mých teorií je, že se Will v poslední sérii vrátí v čase do doby, kdy byl unesen.
Všimli jste si totiž, že už v 1. sérii si Will v upsidedown světě zpívá? Navíc je jediný, kdo tam tak dlouho přežil.. ukrytý.. Podle mě byl schovaný v nějaké své šťastné vzpomínce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat