Stránka z Čítanky, Soukal, 6.tř.

4117
7.4.18 06:36

Stránka z Čítanky, Soukal, 6.tř.

Shoda blbých náhod, nasr. učitelky a zapomětlivého žáka. Čítanka zůstala ve škole a přes víkend máme přepsat z ní tři strany, jinak v pondělí koule.
Nesmyslnost podobného počínání mi je notně proti srsti, ale prosííím, nemáte někdo tuhle učebnici a byl případně ochoten z ní aspoň na mobil ofotit stranu 152 a další, nevím, jak je ten článek dlouhý…
(ať máme dlouhýýýý a příjemnýýýý víkend).
Díky moc
N.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27611
7.4.18 06:44

Bohuzel nemam, takze nepomuzu, ale koukam teda jaky skvely ukoly nekteri ucitele zadavaji. Smysl mi tez unika. Urcite to bude oblibena pani ucitelka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.4.18 06:49

Kašli na kouli :) vždyť je to jen ohodnocení ze strany nějaké učitelky, nic jiného..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4117
7.4.18 06:55

:-)) no kašlu kašlu,… ale ono těch koulí už je tolik, že učitelka hrozí propadnutím.

„Oblíbená“ je velice, to jsou takový lidi, kde musíte naplno věřit v boží mlýny, jinak byste se zbláznili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.4.18 06:59

@NiKina jo tak jak je to na propadnuti, tak to je blbe..jestli je to fakt tak urgent,.jedine co mne napada jako reseni je udelat to trochu po dospelacku, v pondeli hodit alespon na tu cestinu nejakeho doktora ci marod a sjet tam pro ucebnici, jinak nevim :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23075
7.4.18 07:09

To se nemůže s někým domluvit, aby u to naskenovali nebo aspoň vyfotil a poslal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11846
7.4.18 07:23

@NiKina Mame tu samou citanku. Clanek Franta zupan je fakt dlouhy. To ho ma jako cely prepsat? 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11846
7.4.18 07:29

@NiKina Bude to tak stacit? Spatne se to foti :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4117
7.4.18 07:37
@cecetka píše:
@NiKina Bude to tak stacit? Spatne se to foti :?

Velké díky!!! Je to ono prej.
V tuhle chvíli už o tom, že učitelka není normální, nepochybuju. (záměr byl rozbít dětem víkend)
Díky moc cecetko.
NiKi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2098
7.4.18 07:37

@NiKina
Pane boze, ma prepsat takhle dlouhy text? :roll:
Tvuj syn ma nejake vychovne problemy? Premyslim, co vede ucitelku k takovym ukolum. Ceho tim docili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4117
7.4.18 07:40
@pedigka píše:
@NiKina
Pane boze, ma prepsat takhle dlouhy text? :roll:
Tvuj syn ma nejake vychovne problemy? Premyslim, co vede ucitelku k takovym ukolum. Ceho tim docili?

Celá třída dostala za trest na víkend, protože si prý ten článek nepřečetli za domácí úkol nebo co.
Výchovný problém má spíš pančelka. :cert:
Každopádně díky moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4184
7.4.18 07:56

Domácí úkoly nemůže učitelka hodnotit známky…tuhle jsem o tom četla na netu hezký článek, byť pak otce, který si toto „vyhádal“ tam veřejně pranýřovaly. Nemám problém s domácím úkolem a asi ani trestem, ale tohle jim opravdu zkazí jen celý víkend. Jiný význam než osobní mstu v tom nevidím. Přeji pevné nervy…když bych chtěla úču naštvat, přepsala bych to na PC a vytiskla…ale to asi není účelem (myslím vytočení té rohaté co vyučuje) ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
7.4.18 07:57

@pedigka 8o 8o 8o 8o a pak se lidi diví, že se lidí soudí kuli DÚ(ja proti nim v zásade nic nemam ale toto…), když to pak celé rodině zničí celý víkend, protože dítko musí přpisovat úkol…no kdyby nepropadal asi bych byla proto se vuci TOMUHLE ohradit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4117
7.4.18 08:13

Souhlasím se vším co píšete.
Věřte mi, že tohle je jen vrcholek ledovce :-(
Vidím tu šílenou propast mezi tím, jaké dětství a školu jsme měli my - a co mají dnešní děti. Kocourkov hadr, který zničí život i talentovaným dětem hezky v zárodku. Díky za tyhlety otce, co upozorňují na tu žumpu, co se často děje. I v zájmu těch učitelů, kteří to mají jako poslání - ale stačí na škole jedna dvě tři učitelky, co měly po peďáku jít spíš na bachařky, a celá škola i vzdělávání je v pytli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4117
7.4.18 08:15

Jde o tu časovou ztrátu, která znemožňuje víkendový odpočinek. Přepis mi nevadí zas tak - stejně ho doma děláme v pokusu nacpat si pravopis do hlavy „fotograficky“. Ale tohle je opravdu velká nepřiměřená nálož textu i pro premianta si myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama