Stránka z Čítanky, Soukal, 6.tř.

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NiKina
Závislačka 4035 příspěvků 07.04.18 06:36
Stránka z Čítanky, Soukal, 6.tř.

Shoda blbých náhod, nasr. učitelky a zapomětlivého žáka. Čítanka zůstala ve škole a přes víkend máme přepsat z ní tři strany, jinak v pondělí koule.
Nesmyslnost podobného počínání mi je notně proti srsti, ale prosííím, nemáte někdo tuhle učebnici a byl případně ochoten z ní aspoň na mobil ofotit stranu 152 a další, nevím, jak je ten článek dlouhý…
(ať máme dlouhýýýý a příjemnýýýý víkend).
Díky moc
 N.

Reakce:
suvik
Nadpozemská drbna 26511 příspěvků 07.04.18 06:44

Bohuzel nemam, takze nepomuzu, ale koukam teda jaky skvely ukoly nekteri ucitele zadavaji. Smysl mi tez unika. Urcite to bude oblibena pani ucitelka.

Pozitivni-obrazy
Stálice 98 příspěvků 07.04.18 06:49

Kašli na kouli :) vždyť je to jen ohodnocení ze strany nějaké učitelky, nic jiného..

NiKina
Závislačka 4035 příspěvků 07.04.18 06:55

:-)) no kašlu kašlu,… ale ono těch koulí už je tolik, že učitelka hrozí propadnutím.

„Oblíbená“ je velice, to jsou takový lidi, kde musíte naplno věřit v boží mlýny, jinak byste se zbláznili.

Pozitivni-obrazy
Stálice 98 příspěvků 07.04.18 06:59

@NiKina jo tak jak je to na propadnuti, tak to je blbe..jestli je to fakt tak urgent,.jedine co mne napada jako reseni je udelat to trochu po dospelacku, v pondeli hodit alespon na tu cestinu nejakeho doktora ci marod a sjet tam pro ucebnici, jinak nevim :)

vokishka
Extra třída :D 12888 příspěvků 07.04.18 07:09

To se nemůže s někým domluvit, aby u to naskenovali nebo aspoň vyfotil a poslal?

cecetka
Kelišová 7464 příspěvků 07.04.18 07:23

@NiKina Mame tu samou citanku. Clanek Franta zupan je fakt dlouhy. To ho ma jako cely prepsat? 8o 8o 8o

cecetka
Kelišová 7464 příspěvků 07.04.18 07:29

@NiKina Bude to tak stacit? Spatne se to foti :?

NiKina
Závislačka 4035 příspěvků 07.04.18 07:37
@cecetka píše:
@NiKina Bude to tak stacit? Spatne se to foti :?

Velké díky!!! Je to ono prej.
V tuhle chvíli už o tom, že učitelka není normální, nepochybuju. (záměr byl rozbít dětem víkend)
Díky moc cecetko.
 NiKi

pedigka
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 07.04.18 07:37

@NiKina
Pane boze, ma prepsat takhle dlouhy text? :roll:
Tvuj syn ma nejake vychovne problemy? Premyslim, co vede ucitelku k takovym ukolum. Ceho tim docili?

NiKina
Závislačka 4035 příspěvků 07.04.18 07:40
@pedigka píše:
@NiKina
Pane boze, ma prepsat takhle dlouhy text? :roll:
Tvuj syn ma nejake vychovne problemy? Premyslim, co vede ucitelku k takovym ukolum. Ceho tim docili?

Celá třída dostala za trest na víkend, protože si prý ten článek nepřečetli za domácí úkol nebo co.
Výchovný problém má spíš pančelka. :cert:
Každopádně díky moc.

yweta
Závislačka 4158 příspěvků 07.04.18 07:56

Domácí úkoly nemůže učitelka hodnotit známky…tuhle jsem o tom četla na netu hezký článek, byť pak otce, který si toto „vyhádal“ tam veřejně pranýřovaly. Nemám problém s domácím úkolem a asi ani trestem, ale tohle jim opravdu zkazí jen celý víkend. Jiný význam než osobní mstu v tom nevidím. Přeji pevné nervy…když bych chtěla úču naštvat, přepsala bych to na PC a vytiskla…ale to asi není účelem (myslím vytočení té rohaté co vyučuje) ????

Samuše
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 07.04.18 07:57

@pedigka 8o 8o 8o 8o a pak se lidi diví, že se lidí soudí kuli DÚ(ja proti nim v zásade nic nemam ale toto…), když to pak celé rodině zničí celý víkend, protože dítko musí přpisovat úkol…no kdyby nepropadal asi bych byla proto se vuci TOMUHLE ohradit…

NiKina
Závislačka 4035 příspěvků 07.04.18 08:13

Souhlasím se vším co píšete.
Věřte mi, že tohle je jen vrcholek ledovce :-(
Vidím tu šílenou propast mezi tím, jaké dětství a školu jsme měli my - a co mají dnešní děti. Kocourkov hadr, který zničí život i talentovaným dětem hezky v zárodku. Díky za tyhlety otce, co upozorňují na tu žumpu, co se často děje. I v zájmu těch učitelů, kteří to mají jako poslání - ale stačí na škole jedna dvě tři učitelky, co měly po peďáku jít spíš na bachařky, a celá škola i vzdělávání je v pytli.

NiKina
Závislačka 4035 příspěvků 07.04.18 08:15

Jde o tu časovou ztrátu, která znemožňuje víkendový odpočinek. Přepis mi nevadí zas tak - stejně ho doma děláme v pokusu nacpat si pravopis do hlavy „fotograficky“. Ale tohle je opravdu velká nepřiměřená nálož textu i pro premianta si myslím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >