Trojská labuť - školka

102
6.4.18 06:38

Trojská labuť - školka

Prosím, nemáte někdo zkušenost s touto školkou? Program se mi líbí, ale samozřejmě osobní zážitky jsou víc…
Za každou informaci (třeba i anonymní) moc děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
StrakovaStana
24.6.19 22:42

Od loňského roku do Trojské labutě dochází moje dcerka. Měla jsem docela strach, jak se jí tam bude líbit a co bude říkat na děti a paní učitelky, protože je to pro ni samozřejmě něco nového a v dětském koletkivu nebyla nikdy déle než 2 hodiny a beze mě také ne. Díky učitelkám to zvládla naprosto úžasně ani neplakala, když jsem odcházela, protože ji vždy zabaví a Eliška je vždycky plná dojmů. Za mě opravdu veliká spokojenost.

• Citovat
  • Nahlásit
Leona.Mirkova
2.7.19 19:53

My máme zase zkušenost s Průhonickou labutí :). Ze všech školek, co jsme obešli, tak tahle se mi líbila nejvíc, tak jsem tam syna dala a jsem spokojená.

• Citovat
  • Nahlásit
Janka50
27.7.19 16:57

Jak je to tam s výukou toho anglického jazyka? Chodí na ni vaše děti?

• Citovat
  • Nahlásit
166
21.2.20 10:16

Také by mě zajímalo jak je to zde s výukou angličtiny. Jsou vidět nějaké pokroky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.4.20 12:41

Kamarádka tam má dítě a když se občas všichni sejdeme, tak s manželem koukáme, jak je ten jejich syn nadupaný a dokáže si s náma pokecat v angličtině, co bych za to dala, kdyby to potom naší Anetce taky tak šlo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
21.5.20 15:53

@Karolinka95 Od kolika let je možné dítě na tu angličtinu dát a na kolik to vychází?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.20 07:54

@DrahusN Je tak to nevím, ale určitě to budou mít napsané na těch jejich webovkách od kdy je možné, aby se dítě zúčastnilo té angličtiny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.6.20 14:05

Od září do trojské labutě bude nastupovat dcerka tak jsem zvědavá jak se jí tam bude líbit a snad nebude problém s ranním vstáváním, protože to ještě nezná a je to spíš takový spáč a budí se nám až mezi 9-10. Máte s tím zkušenost jak to pak děti snáší a jestli si zvyknou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.9.20 21:00

@AnettkaMalus Věřím, že bude malá spokojená a vy to stejné, protože většině dětí se ve školce moc líbí a ano na vstávání si zvyknou. Sice to trvá, ale zvyknou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.10.20 16:12

@Karolinka95 Tak děkuji za uklidnění, musím zaklepat, že to jde zatím naprosto jak má.. nechci ji přechválit, ale ona je tak šikovná a paní učitelka říkala, že to tam zvládá opravdu úžasně :) takže mám obří radost a do práce se mi chodí o moc líp, když vím, že mi tam nikde nepláče a líbí se jí tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama