Německá ZŠ v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nairol
Echt Kelišová 8686 příspěvků 05.04.18 10:17
Německá ZŠ v Praze

Zdravim vsechny!

Nemate nekdo zkusenost s nemeckou zakladkou v Praze?
At uz se „Základní školou německo-českého porozumění“ nebo „Deutsche Schule Prag“?
Pripadne nejakou jinou mezinarodni zakladni skolou v Praze?

V Deutsche Schule jsme uz byli a neudelala na me prilis dobry dojem. Tedy nemuzu rict nic spatneho, ale nejak jsem tam necitila to, abych rekla - ano sem chci, aby chodily moje deti.
Do C-N porozumeni jdeme zitra k zapisu, uvidim, jak na me zapusobi tam.

Zajimaly by me ale i osobni zkusenosti nekoho, jehoz deti tam chodi/chodily.
Dekuji. :)

Reklama

Reakce:

Hanka1
Extra třída :D 12986 příspěvků 05.04.18 10:29

Do DeutscheSchule chodily deti mého německého kolegy. Ten akorát nadaval, ze se jeho deti od ceskych deti naucily cesky a když nechtely, aby jim rodice rozumely, tak mezi sebou mluvily cesky :mrgreen:
Starsi ditko chodi na sport s kamaradem, jehož otec je Nemec a chodi na gymnazium Thomase Manna, ale to funguje jako osmilety gympl, ne jako klasicka zakladka.

Nairol
Echt Kelišová 8686 příspěvků 05.04.18 11:41

@Hanka1 deti cesky uz umi, ale zatim jsou male na to, aby to na otce zkousely. :D

Gymnazium, to je taky jeste varianta, kterou mam v zaloze. Prvni stupen na bezne zakladce a pak prejit na gympl.

automatka1
Nováček 1 příspěvek 16.05.18 09:36
@Nairol píše:
Zdravim vsechny!

Nemate nekdo zkusenost s nemeckou zakladkou v Praze?
At uz se „Základní školou německo-českého porozumění“ nebo „Deutsche Schule Prag“?
Pripadne nejakou jinou mezinarodni zakladni skolou v Praze?

V Deutsche Schule jsme uz byli a neudelala na me prilis dobry dojem. Tedy nemuzu rict nic spatneho, ale nejak jsem tam necitila to, abych rekla - ano sem chci, aby chodily moje deti.
Do C-N porozumeni jdeme zitra k zapisu, uvidim, jak na me zapusobi tam.

Zajimaly by me ale i osobni zkusenosti nekoho, jehoz deti tam chodi/chodily.
Dekuji. :)

Muzu se zeptat, zda jste nakonec byli u toho zapisu na zs cesko-nem. porozumeni? Podarilo se vam sehnat nejake dalsi informace o skole? Na internetu toho moc neni. Ja o skole uvazuji, ale mame to pres celou Prahu, tak bych chtela co nejvice informaci, nez se rozhodneme :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama