Strašná nervozita v těhotenství

714
2.1.13 20:17

Strašná nervozita

Ahoj. Píšu, abych snad přišla na jiné myšlenky.. Já jsem vám dneska a hlavně poslední dvě hodiny tak strašně nervózní a nervní. Úplně se celá klepu, zrychleně dýchám, žaludek na vodě jako kdybych měla jít na nějaký pohovor, všchno mě hned vytočí (manžel na mě jen s obavami hledí a vyhýbá se mi obloukem). Nevím co to je, vůbec se nedokážu zklidnit. Jsem ve 34. týdnu, tak si říkám, jeslti tělo třeba „netuší“ blížící se porod? Před 4 dny mi začala odcházet hlenová zátka.. Bože, co to se mnou je?! Sotva se trerfím do klávesnice, abych to dopsala. Chodím po bytě jak zvíře v kleci… Znáte to některá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11949
2.1.13 20:36

Nemůže to být preeklampsie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
714
2.1.13 20:39
@iiiv píše:
Nemůže to být preeklampsie?

To je ten vysoký tlak? Dneska jsem si ho měřila u rodičů, když mi začalo být všelijak a měla jsem 110/70..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
2.1.13 21:05

Tak já to tedy znám ale nejsem těhotná. Přesně jsi popsala moje stavy. Z ničeho nic, chodím jako tygr v kleci po bytě, jsem nervozní a začne se mi hůře dýchat. Já to měla ale z velkých stresů když jsem žila s ex a byly jsme před rozvodem :nevim: nemůžeš být rozrušená z toho, že se blíží porod? Pokud ti odešla hlenová zátka… Hlavně se zkus uklidnit, mě to pomáhá, projít se. Teď večer to asi nejde přímo ven, ale odejít do místnosti kde bys byla sama, zhasnout a soustředit se na svůj dech a snažit se klidně dýchat. Pomáhá i pokud si budeš na hlas říkat, že je vše v pořádku a že je klid. Zní to trochu jako sci-fi :lol: ale mě to zabralo. A manželovi řekni, že to není nic proti němu :mrgreen: Držím palečky, ať jsi v pořádku a ať v pořádku proběhne i porod miminka :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1449
2.1.13 21:51

Panicky zachvat, matka na to trpivala, hlavne v kine kdyz sli s tatou na film. snaz se myslet na to ze to brzy odezni, nekomu pomaha dychat do papiroveho pytliku, nekomu se v odlehlem miste ‚vykricet‘ takove to kriceni jako kdyz nahlas brecis, ne jekot z plnych plic abys nevystrasila sousedy. Pokud ti odchazi zatka tak urcite konzultuj s doktorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
714
2.1.13 23:07

Tak jsem si pustila film a trochu mě to zklidnilo, že aspoň jsem dokázala sedět.. ale stejně takový ten pocit… pořád to tam je.. ruce se trochu klepou a já se vážně citím jako před maturou nebo něčím podobným.. sevřené vnitřnosti a tak.. snad se z toho vyspím

Ale moc děkuji za reakce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1147
4.1.13 12:30

Úzkosť. V tvojom prípade myslím, že naozaj tá úzkosť súvisí s blížiacim sa pôrodom, trochu sa už bojíš, príde niečo nové a nečakané, si z toho trošku nervózna :nevim: Je to normálne. Vôbec to nemusí ale súvisieť s tým, že už ideš rodiť. Aj keď to, že ti začala odchádzať zátka, neviem :nevim:
Proti úzkosti sa berú antidepresíva ako proti depresii, ale to už musí byť stanovená diagnóza. V tvojom prípade je to skôr doačasné, si myslím..možno ale niečo na ukľudnenie si skús pýtať od doktora..myslím, že Guajacuran sa dáva tehotným, ale radšej sa spýtaj doktora ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat