Strašně křičí ze spaní

5591
12.5.10 15:37

strašně křičí ze spaní

Pomohla by nám homeopatie na toto?
Dcera nikdy v noci nespala tak,že bych o ni nevěděla.Vždycky měla neklidné spaní,ze spaní mluvila nebo plakala.Ale poslední asi 2m ze spaní strašně křičí,řekla bych až řve.Tak +- 2-3h od usnutí to začne a opakuje klidně po 30 min,někdy po hodině.Trvá to i několik hodin a je to denně.Vždycky zaječí nebo strašně nahlas vykřikne (až se ve mě leknutím všechno sevře).Pak chvilku křičí nebo volá nebo pláče.Varianta 1. je ,že ji nechám a ona se sama do 2 min zklidní.pokud ne,následuje var. 2,že jdu tam.Občas je probraná,vzteklá,protivná a negativistická,občas spí a stačí ji vzbudit na nočník,probere se,vyčurá a většinou usne nebo následuje vztekání,protivnost a negativismus a já už nevím,jak na ni.Když jsem milá,vztek se stupňuje,když ukážu,že se zlobím (ale jen proto,že ječí nahlas dál zbytečně.když nemá důvod),tak brečí,ať se nezlobím,jakmile ji ujistím,že se nezlobím,tak se začne znovu vztekat a všechno co řeknu je špatně.....No děsný.Toto se opakuje klidně i 5× za noc.
Jsou nějaká homeopatika,která by mohla pomoct?Ráda bych něco vyzkoušela,protože je to fakt hrozný.Je to noc co noc,i u našich…Děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5044
12.5.10 15:57

Ahoj, nevím, jak moc jdeš tímhle směrem, ale napadla mě kineziologie. Možná má tvoje holčička nějaký bloky, který se jí hodně při spánku vynořují. Sestra má jednu kinezioložku, která velmi pomohla jejímu synovi. Dá se k ní jít i s malým dítětem, v tom případě se napojuje přes mámu.
Mám pocit, že je odněkud z Příbrami. Kdybys chtěla, můžu ti sehnat kontakt.

Jinak držím palce, ať se vám to srovná, musí to být trápení pro tebe i pro tvoji malou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
12.5.10 16:42

vVtomto věku měla Elí noční můry - ječela jak pominutá a nedala se uklidnit..Když jsme jí uklidnovali, tak nereagovala, mluvila z cesty a byla nervní..Musela jsem jí z toho stavu vždy několik minut jakoby budit aby se úplně probrala, vyčůrala a zase usnula. Říkali jsme to doktorce - prý to je v tomto věku dost obvyklé.
Vyrostla z toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5591
12.5.10 17:13

já s ničím zkušenosti nemám,zkusím juknout po nějakém kineziologovi u nás nebo poblíž…
Vím,že děti mívají noční děsy a tak,ale kdyby to nebylo denně,ak počkám pár měsíců.Třeba bude mít ještě někdo nějakou radu…Každopádně díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
12.5.10 21:32

Zrovna dnes jsme mluvily se sousedkou, jak je včera chytla bouřka a 4 letý chlapeček její kamarádky se bál i když dříve se to nestalo (pouze 2× zahřmělo). Schodly jsme se na tom, že starší děti mají neskutečnou fantazii a mnoho věcí si můžou i špatně vyložit.
Zkus se porozhlédnout v odborných poradnách na Rodina.cz, nebo se přímo zeptat dětského psychologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
536
16.5.10 18:12

Tohle lze docela hezky řešit i homeopaticky, je ale nutné podat celkový lék, takže je konzultace u homeopata nezbytná. Osvědčená indikace na to neexistuje.
Kineziologie je určitě další možnost. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rozmary
21.8.10 18:13

Ahojky,měly jsme stejný problém,většinou probíhala varianta 3,zkoušely jsme sedalii,asi na chvíli zabrala,ale pak se zase problém vrátil.Kineziologie bude určitě na místě.Chodíme teď kvůli tomu k psycholožce,doporučila nám magnesium na zklidnění,působí protistresově a zaplať pámbůh zabralo perfektně.Kdyby se to mělo začít vracet,navštívím okamžitě kineziologa.

• Nahlásit
  • Citovat
Multimatka
6.5.12 17:00

křičení ze spaní

Řešila jsem to u obou dětí, u syna zabrala kineziologie. U dcery jsem pochopila, že to částečně souvisí s věkem a přetažením. Jednak musí spát odpoledne, pokud nespí noc je špatná. POkud se probudí a řve, jsou to hysterické dlouhé pláče, musím jí probrat. Vypadá sice, že jse bdělá, ale není až do okamžiku, kdy začne reagovat na rozhovor, podněty atd. Teprve potom je schopná znovu usnout. Kinezka i homaopatika by měla pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
multimatka
3.11.12 17:21

ZKUSILA BYCH KINEZKU. OPĚT MI SPOLU S KONSTELACEMI MOC POMOHLA - ŘEŠILA JSEM HYSTERICKÉ ZÁCHVATY A SYNDROM MALÉHO TYRANA U DCERY.

• Nahlásit
  • Citovat
6.6.13 21:37

Ahojky poradí te mi mam 2 mněsíční cerku a ta mi křičí ze spanku nevím co je to někdy se aš probudí nevím co stím nebo co bych mněla dělat poradíte mi??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31744
6.6.13 21:41

@lištičky
může mít za den hodně vjemů a nestačí je vstřebat. Někdy se neutišitelný křik přidává na vrub očkování…
Chovej, koj a mazli se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.6.13 21:43

Chovam a očkovaní teprve budeme 18.6 jdeme na první očkování ale muže to mít z nastřelených oušek?? a nekojím krmím nutrilon

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7449
6.6.13 21:52

Naše řve ze spaní, když má zánět v ouškách :(. A to ani na ORL nic nevidí, ale je to prostě tam. A taky že ano - do 14 dnů jdeme píchat :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1166
6.6.13 22:01
@lištičky píše:
Ahojky poradí te mi mam 2 mněsíční cerku a ta mi křičí ze spanku nevím co je to někdy se aš probudí nevím co stím nebo co bych mněla dělat poradíte mi??

A zdravotně je ok? Náš malej mi taky křičel ze spaní a to i přes den, nakonec k tomu dostal horečky a zjistili mu zánět ledvin :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31744
6.6.13 22:05

@lištičky
To už jste nastřlovali? No je možné, že jí to bolí :think: Každopádně zjistit příčinu, aby byla úplně fit a teprve pak očkovat-dřív ne…
A hlavně jí to musí vysilovat, a předpokládám celou rodinu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama