Strašně se mi líbí jedna holka

Anonymní
14.9.21 11:37

Strašně se mi líbí jedna holka

Zdravím nějakou dobu od minulého školního roku se mi dost líbí jedna holka. Bohužel je z vedlejší třídy. Jsem v 9. třídě tak bych to rád stihnul. Škoda že nevím jak jí nějak oslovit protože nikdy jsme se nebavily. Poradil by mi nikdo co je lepší jestli jít za ní a nějak se dát do řeči a nebo jít za ní a zeptat se jí na nějaký kontakt na ní? Popřípadě když by jsme se bavily o čem se s ní bavit atd.. Děkuji :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35703
14.9.21 11:43

Ahoj! Potřebuju doučování z češtiny. Nechceš mě doučovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.9.21 11:44

@Russet co je špatně krom interpunkce? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35703
14.9.21 11:45
@Anonym88888 píše:
@Russet co je špatně krom interpunkce? ;)

Ty taky potřebuješ doučko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 11:45

@Russet to myslíš vážně nebo je to narážka na to že zde nejsou háčky a čárky děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
5490
14.9.21 11:48

To doučování by ti pomohlo. I ke slečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35703
14.9.21 11:49
@Anonymní píše:
@Russet to myslíš vážně nebo je to narážka na to že zde nejsou háčky a čárky děkuji

Tak doufej, že nepropadá z češtiny. Normálně ji párkrát pozdrav, usměj se. Pak ji pozvi třeba na zmrzku. Žádná velká věda to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.21 11:56

@Russet díky jen mi nefunguje klavesa na klavesnici :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
5490
14.9.21 11:59
@Anonymní píše:
@Russet díky jen mi nefunguje klavesa na klavesnici :lol:

A která klávesa opravuje český pravopis a gramatiku? Doporučila bych ji některým dalším lidem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9498
14.9.21 12:23

Chudák kluk tady má legitimní dotaz a vy zas řešíte pravopis..
určitě bych se nebála ji oslovit a někam pozvat, v nejhorsim proste nepujde a budes vedet, na cem jsi :) konkretni rady je tezko dat, kdyz ji nezname, ale urcite se muzete pobavit o filmech, o muzice, o spolecnych znamych, atd atd. drzim palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20856
14.9.21 12:38

Ať už chceš stihnout cokoli, pospěš si, za chvíli vás čeká distanční výuka a to už si neškrtneš :mrgreen: Požádání o doučování je balicí hláška stará jako samo školství, tak to zkus. Nebo jí prostě normálně pozvi na zmrzku/do kina. Budeš za frajera :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3099
14.9.21 13:16

Tak můžeš ji parkrat zkusit jen pozdravit, usmat se, a pak oslovit. Nevím, jak jezdí domu ze školy. Jestli jezdí busem, můžeš ji oslovit na zastávce nějak nenucene, jestli chodí pěšky, můžeš již zrovna náhodně stejným směrem a připojit se :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35703
14.9.21 15:20
@pazitka píše:
Chudák kluk tady má legitimní dotaz a vy zas řešíte pravopis..
určitě bych se nebála ji oslovit a někam pozvat, v nejhorsim proste nepujde a budes vedet, na cem jsi :) konkretni rady je tezko dat, kdyz ji nezname, ale urcite se muzete pobavit o filmech, o muzice, o spolecnych znamych, atd atd. drzim palce!

Vždyť jsem mu poradila. A že neumí psát, to je fakt. Za chvíli dělá zkoušky na střední školu, doučování se mu opravdu šikne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1017
17.9.21 16:47

Páni, že mají v posledních letech problémy se seznamováním dospělí, to samo je na pováženou, ale že i žáci, tak to jsme už opravdu v pr…

Maminky a tatínkové! Doufám, že dbáte na to, aby vaše děti takto nedopadly, že dohlížíte na to, aby se uměly normálně seznamovat!

A k tématu. Jestli chceš zaujmout nějakou holku, hleď na to, abys byl pěkně oblečenej, upravenej, čistej, umytej atd. A musíš působit sebevědomě, být shrbený nebo když ti bude slyšet tréma v hlasu, tak to také nebude moc dobré. No asi jí mít budeš. Tak si zkus nejprve natrénovat oslovení jiných děvčat, na kterých ti tak nezáleží. A co je lepší - říct si o kontakt nebo se dát do řeči. Odpověď: dát se do řeči a ke konci si říct o kontakt. A jestli ti sebevědomí nechybí, ani se do řeči nedávej a rovnou ji pozvi na rande. Jo, budeš za frajera! :D O čem se bavit je celkem jedno. Hlavně nemluv příliš o sobě, spíš se zajímej o ní. Ale nepokládej moc otázek, ať to nevypadá jak výslech. Strategie je, že se na něco zeptáš a pak už pouze komentuješ jenom to, co ona řekne. Sem tam nějaký vtip. O sobě začni mluvit teprve potom, kdy ona sama se začne na tebe vyptávat. Pak máš prakticky vyhráno! :D

To jsou takové obecné informace, které by měly fungovat vždy. Držím palce, kdyžtak dej vědět! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat