Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj, mám otázečku. Nikdy jsem nepila mléko, u nás doma ho nepil nikdo, takže jsem se to nenaučila a když k němu čuchnu, zvedá se mi žaludek
Už ale tak 4 měsíce mám potřebu mléko pít. Nejsem ale schopna ho v přírodním stavu vypít, takže granko a každý den si dělám hrneček, dva někdy 3. Dávám si tam hodně, abych necítila žádné mléko
![]()
V podstatě první 3 měsíce jsem strávila na mléku. Nechapu
ale je to tak.
Není to nějak extra škodlivé (granko) ze ne. Navic pořad zvracim jsem v 5 měsíci (teď jsem začala) a jako to teple mléko mi děla dobre plus rychlá energie.
Tak škodlivé to není, ale je to strašně sladké
proč máš potřebu pít mléko? Jinak v těhotenství sem si do mléka davala gravilmilk, v tom je aspoň trocha vitamínů pro miminko.
@Kriss Tina Já mám na nej hroznou chuť. Já si nedam hrnek a už je mi blivno. ![]()
Pořad chuť na mléko s grankem ![]()
Ale tak jo na tom není nic zlého, pokud k tomu nejis horem dolem další sladkosti, tak to jde.
@elidabeth @Kriss Tina tak určitě je mléko zdravější než obligátní kyselé okurky, přece hodně těhotných má „těhotenské“ chutě, to mléko není zas tak špatné, asi to tělo potřebuje - zkusit ten Gravimilk by asi nebylo od věci
@Kriss Tina píše:
Tak škodlivé to není, ale je to strašně sladképroč máš potřebu pít mléko? Jinak v těhotenství sem si do mléka davala gravilmilk, v tom je aspoň trocha vitamínů pro miminko.
tak těhotenský chutě jsou prevít, já milovala nealkoholické pivo ![]()
Já sezrala asi tak tunu povidel v těhotenství, divila jsem se, ze se mi nenarodila svestka
chutě jsou svina ![]()
já chutě neměla, ale začala jsem jíst sladké a to jsem do té doby nemusela. Zakladatelko, klid, dej si na co máš chuť - kámoška mi vykládala jak byla přezouvat auto tak že musela zdrhnout jakou měla chuť na ty nové smrdící gumy
a ojídala u postele omítku…
Taky mám chutě na mlíko, ráno běžně snídám takový ty čokokuličky s mlíkem…
a to normálně mlíko snesu max v kafi, celkově jsem nikdy nemusela mléčné výrobky a teď i jogurty si hodně kupuju a třeba i tavený sýry, ty mi teď taky hodně chutnají…
kolem toho 4-5 měsice jsem začla mít “mléčný” chutě ![]()
Já jsem teď měla měsíc kdy jsem měla taky chutě na mléko, pila jsem ho buď samotné nebo jsem si do něho rozmixovala banán a nebo taky kakao😊 Tělo si řekne co potřebuje