Piju mléko s Grankem - je to nezdravé?

130
21.2.20 19:28

Strava piti

Ahoj, mám otázečku. Nikdy jsem nepila mléko, u nás doma ho nepil nikdo, takže jsem se to nenaučila a když k němu čuchnu, zvedá se mi žaludek :poblion: Už ale tak 4 měsíce mám potřebu mléko pít. Nejsem ale schopna ho v přírodním stavu vypít, takže granko a každý den si dělám hrneček, dva někdy 3. Dávám si tam hodně, abych necítila žádné mléko :mrgreen: :mrgreen:
V podstatě první 3 měsíce jsem strávila na mléku. Nechapu :mrgreen: ale je to tak.
Není to nějak extra škodlivé (granko) ze ne. Navic pořad zvracim jsem v 5 měsíci (teď jsem začala) a jako to teple mléko mi děla dobre plus rychlá energie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15139
21.2.20 19:33

Tak škodlivé to není, ale je to strašně sladké :nevim: proč máš potřebu pít mléko? Jinak v těhotenství sem si do mléka davala gravilmilk, v tom je aspoň trocha vitamínů pro miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
21.2.20 19:35

@Kriss Tina Já mám na nej hroznou chuť. Já si nedam hrnek a už je mi blivno. :mrgreen:
Pořad chuť na mléko s grankem :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15139
21.2.20 19:36

Ale tak jo na tom není nic zlého, pokud k tomu nejis horem dolem další sladkosti, tak to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12945
21.2.20 19:36

@elidabeth @Kriss Tina tak určitě je mléko zdravější než obligátní kyselé okurky, přece hodně těhotných má „těhotenské“ chutě, to mléko není zas tak špatné, asi to tělo potřebuje - zkusit ten Gravimilk by asi nebylo od věci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18497
21.2.20 19:49
@Kriss Tina píše:
Tak škodlivé to není, ale je to strašně sladké :nevim: proč máš potřebu pít mléko? Jinak v těhotenství sem si do mléka davala gravilmilk, v tom je aspoň trocha vitamínů pro miminko.

tak těhotenský chutě jsou prevít, já milovala nealkoholické pivo :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 20:08

Já sezrala asi tak tunu povidel v těhotenství, divila jsem se, ze se mi nenarodila svestka :lol: chutě jsou svina :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12945
21.2.20 20:12
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
575
21.2.20 20:20

@Verurizeckova :lol: :lol: :lol:

já chutě neměla, ale začala jsem jíst sladké a to jsem do té doby nemusela. Zakladatelko, klid, dej si na co máš chuť - kámoška mi vykládala jak byla přezouvat auto tak že musela zdrhnout jakou měla chuť na ty nové smrdící gumy :P a ojídala u postele omítku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
21.2.20 20:22

@AlcaBa :mrgreen: :mrgreen: :lol: :D :D :lol: nee, hahaha :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.2.20 20:33

Taky mám chutě na mlíko, ráno běžně snídám takový ty čokokuličky s mlíkem… 8) a to normálně mlíko snesu max v kafi, celkově jsem nikdy nemusela mléčné výrobky a teď i jogurty si hodně kupuju a třeba i tavený sýry, ty mi teď taky hodně chutnají… :D kolem toho 4-5 měsice jsem začla mít “mléčný” chutě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
548
21.2.20 20:48

Já jsem teď měla měsíc kdy jsem měla taky chutě na mléko, pila jsem ho buď samotné nebo jsem si do něho rozmixovala banán a nebo taky kakao:blush: Tělo si řekne co potřebuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama