streptokok

30.12.06 01:21

streptokok

ahoj, od konce zari jsem nemocna a dr. mi porad delala laborku moci a byla tam bakterie, od minule vim, ze streptokok, protoze ji napadlo, co kdyz to je z gyn. duvodu, ze mi maji udelat vysetreni. ja byla sice i na gyn. vys. ale ne u sve dr., tak mi nedelal ten vyter, jen vys. a ultrazvuk sondou. rekl, ze dobry. sla jsem tehdy do nemocnice, bylo mi zle a chtela jsem vedet, jestli to neni gyn. duvod.
me potize krome kreci dennich ale nepravidelnych jsou porad pocit, ze musim jit na malou a jdu casteji nez normalne. bolesti zad obcas taky. no od zari jsem si docela zvykla:O(((.
ted na papirku pro gyn. je napsano streptokok, prosi o opakovane vys. s MOP - ten vyter.
pokud je ten steptokok z gyn., co mi budou delat, jak dlouho se to leci a po jake dobe je to kontrolni vys. - na:,–(ili by mi lecbu a po ms hned kontrola nebo jak?
vubec nevim, me zkusenosti z gyn. jsou zanety vajecniku a pak jedno tehu, infekce nastesti zadne.moc dekuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

629
30.12.06 13:39

Ahojky,
jednou jsem měla stretokoka, bylo to po potratu,ani jsem o něm nevěděla. Dostala jsem takový žlutý pilule, co se zaváděly do pochvy - asi 10 dní mimo MS. Po MS pak byl kontrolní výtěr - jen jsem mezitím dostala kvasinky (reakce na ty žlutý pilule=antibiotika) a zánět močáku :( No ale ATB zabraly a bylo po streptokokovi, jen kontrolní výtěr se posunul…
Mmch ty kvasinky jsem konzultovala telefonicky a doktorka, která má ordinační hodiny u našeho doktora mě už ani neprohlídla a tím ¨byl poněkud zanedbán ten zánět močáku :( Co si člověk sám nezajistí…
Přeju brzké uzdravení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.06 18:20

Ahoj, u žen často bývají záněty moč. cest spojeny se záněty poševními, protože jsou obě trubice blízko, blbý, ale je to tak. Jestliže v moči zjistili Streptokoka, tak by měli určitě přeléčit antibiotiky celkově- čili polykat prášky, ty se vstřebaj a zasáhnou i tu potvoru v pochvě. Po dobrání by se měla znovu vyšetřit moč, jestli bakterie zmizela. S ní by měly zmizet i potíže. U poševních zánětů záleží taky přímo na typu toho Streptokoka, je jich velké množství. Některé z nich si můžeme normálně nosit v sobě, aniž by nám ubližovali, ty se léčit nemusí. Ale to snad bude gynekolog vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.06 21:33

ahojte, no prave v te mci je porad, tak pujdu na vyter na gyn, jelikoz kvuli tomu nova gyn. dr., nejspis i vysetri:(
vim, ze problemy zacaly v zari po pulce, nejspis od te doby tam je a antibiotika silna ho jen trosinku zmirnila a to byla nasazena podle toho, ze na ne ma byt citlivy.
streptokok skupiny B nejak agalacticae pokud jsem to nezkomolila

no jdu ted v tydnu, tak snad budou vysledky do tydne, ta moc specialni byvala za deset dni:O(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.1.07 19:00

Jo, tak to je zrovna ten typ, který mnohé z nás nosí v sobě normálně. Jestli jsi nosička, tak se asi zabít úplně nepodaří, ale z té moči musí každopádně zmizet.
Vydrž, určitě se to zaléčí.
Takže do Nového roku nejen Tobě- hodně zdraví. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama