Stres a karanténa

3
6.4.20 21:37

Stres a karanténa

Nevíte jak předcházet stresu, případně i depresím.. Jak být šťastným.. Teďka v době karantény se dost nudim.. Začínám se bát o moji psychiku, nemám co dělat tak jsem více na mobilu, i když nechci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

703
6.4.20 21:42

Jedině to vydržet. Taky to zvládám dost těžko. Myslím, že pokud nejsi extrémně labilní, tak není důvod se bát, po návratu do normálu se vrátí do normálu i psychika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2186
6.4.20 21:45
@Tom02 píše:
Nevíte jak předcházet stresu, případně i depresím.. Jak být šťastným.. Teďka v době karantény se dost nudim.. Začínám se bát o moji psychiku, nemám co dělat tak jsem více na mobilu, i když nechci

Chodit ven do přírody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3265
6.4.20 21:48

Tak čti knihy. Do školy to budeš potřebovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13038
6.4.20 22:01

No vymysli si denní režm, který bude obsahovat nějakou užitečnou práci - třeba v domácnosti - nebo ideálně nějakou dobrovolnickou pomoc někomu - třeba on-line. Nějaké cvičení, nějaké vzdělávání, nějakou zábavu, nějakou komunikaci s lidmi, nějakou péči o sebe.

Ideálně si to večer na příští den naplánuj a pak odškrtávej.

A omezuj čas na internetu a sledování zpráv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9165
7.4.20 06:58

VYPNI TELEFON, to je úplně nejlepší rada. Média nás poměrně silně masírují novými zprávami. Za mě, nepotřebuji vědět několikrát denně kolik je nových nakažených, kolik lidí zemřelo…stačí mi, podívat se na večerní události a stačí. Příliš negativismu z okolí nás akorát více ničí.
Karanténa se dá brát různými způsoby a za mě (je to ale pouze můj názor) neseď doma a jdi ven, rozuměj do přírody. Když budeš někde v parku kde je málo lidí, v lese, ničemu to nevadí. Nyní je krásně a pobyt na slunci je dobrý pro imunitu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama