Promoření obyvatel, co si myslíte vy?

14921
6.4.20 17:42

Promoření obyvatel , co si myslíte vy?

Jistě jste zaznamenali, že po tom všem, po všech zákazech a vší té rouškománii, jistá část politiků, chce vlastně,,obrátit a promořit,,.
Jak to vnímáte?
Já, že bych podpálila nejraději celý parlament.
Snažím se to moc nesledovat, ale přehled mít musím a už se nestačím divit, těm obratům.
Z určitého hlediska dejme tomu, rychle nastoupí, rychle ustoupí..ale proč tedy ta šaškárna kolem? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9716
6.4.20 17:46

Jsem presvedcena, ze to je jedina cesta - to, a nebo vakcina. Pokud vakcina je dalsich 10-18 mesicu, pak ja bych volila tohle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18529
6.4.20 17:49

Já si myslím, že jinak to nepůjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64599
6.4.20 17:53

@Malike souhlasím.. Ale bojím se o rodiče :think: prostě karanténa není řešení a korona není nic víc, než druh chřipky.. Ale prostě o Ty blízké strach mám, to zase ne, že ne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35339
6.4.20 17:58
@sakota píše:
Jsem presvedcena, ze to je jedina cesta - to, a nebo vakcina. Pokud vakcina je dalsich 10-18 mesicu, pak ja bych volila tohle.

Myslim si to same. Nez vyvinou vakcinu, jina cesta neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8886
6.4.20 18:01

Jestli toto, tak určitě ne před létem. Jako hroamda lidi, v létě, což jsou dva měsíce, nemá kde dát děti a jediné co jim zbyde jsou prarodiče.. Už jsem to psala jinde.. Kolik prarodičů si takto vezme dobrovolně promořených vnoučat??? Co tím vyřeší, lidi stejně co chtějí jít do práce, tak zjisti, že namají kde dát děti..
Jako nechápu, proč dávat děti v ktětnu do škol a pak v létě opět budou rodiče doma s dětmi- pokud počítají s promořením..
Jenomže do dál necháépu, proč musí být všechno od zdi ke zdi.. Pokud otevřenou obchody a lidi začnou chodit, do skupin, tak se to začne promořovat, proč najednou nakazit cleou republiku.. tím, že zmírní všechno já nechi tu mít Itálii :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1800
6.4.20 18:05

@Malike myslím, že konečně měl někdo koule to přiznat. A teď je za to pranýřován. Ta šaškarna kolem byla proto, aby se zdravotnictví mělo čas připravit a mobilizovat. Případně aby se zjistily slabiny (viz domovy důchodců). Teď to můžou pomalu pouštět a prostě ta nemoc neprojede populaci za měsíc ale za čtyři (to je jen pro představu). Tzn. že těžce nemocných nebude 100 za měsíc ale jen 25.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5762
6.4.20 18:06

Lidí je moc, souhlasím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34756

@Malike
Nemyslím, že by to byla šaškárna. Je dobře, že se lidi zdržují doma, chrání se starší občané. Když se nakazí obyvatelstvo cca 20-40, nic extra se nestane a lidi budou mít mírnější problém. Ale nesmí těch těžších připadů přibývat skokově. To bychom dopadli jak v NY.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24554

Nikdo z mých blízkých neni riziková skupina, takže mě by to nevadilo, když by byl konec té šaškárny s rouškama a člověk mohl ven. Krámy ať si nechaj zavřený ty k životu nepotřebuju, stejně tak školku. Ale píšu za sebe, je mi jasné že je spousta lidí co na to zase dojede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6913
6.4.20 18:07

No já tedy zrovna nadšená nejsem za prvé udělali opatření ekonomika v háji a vše zbytečně no a druhá věc nevím jestli by bylo dobré tím nakazit mojí dvoutýdenní dceru jako o tu mám strach je malička aby si tímhle prošla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2369
6.4.20 18:08

Vůbec to už nesleduju. Stačí jen vykouknout z okna a vidím, že lidi už si karanténu sami zrušili, lezou ven všichni, mladí, staří, děti, přece venku je tak krááásně že. :nevim: Takže myslím, že se stejně lidi sami prostě nakazí, aniž by to musela nějak „zařizovat“ vláda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14921
6.4.20 18:11

Víte, kdyby od začátku měli jasno, ale tvrdit věci takové a chválit to a teď zas tohle.
No uvidíme jak to nakonec dopadne.
Už jsem otrávená jak mění názory jak ve školce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35339
6.4.20 18:11

Ja mam samozrejme take strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
6.4.20 18:12

Když srovnám zápory všech těch omezení, tak už bych do toho možná i šla… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat