Stres ze soudu

Anonymní
1.5.21 02:15

Stres ze soudu

Ahoj, příští týden mě čeká soud s ex o svěření dítěte do mé péče a výživné… No mužu říct že jsem tak nervózní jak nikdy, mám strach jak to dopadne :oops: od narození syna mi platili dohodou nepravidelně a starala jsem se o malýho od začátku jenom ja, tatínek chodil jen na náštěvy a prostě u každý náštěvy a procházky jsem byla s nimi, nikdy nic na to neřekl a už to bylo automaticky, sám ví že syna nechám až bude větší až budu mít jistotu že mu táta nic neudělal a že ho nebral mezi ty svý vyfetovany kamarády a tam kde jsou drogi :zed: A prostě dokáže se sám najíst a i dojít na zachod 8o takže nevím jestli se nerozhodl že u soudu bude chtít nějak změnit styk :oops: za synem chodí nepravidelně prostě kdy se mu za chce někdy za měsíc a někdy za dva měsíce :nevim: nechci bránit styku ale pro svůj klid a bezpečí malého jedině pod mým dohledem :nevim: a úplně to ve mě hoří a prostě ten strach a stres :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16437
1.5.21 06:48

Zavolej do občanské poradny a nech si to vysvětlit z právního hlediska a teda úplně ideální by bylo, kdybyste se s otcem vašeho dítěte domluvili, no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63693
1.5.21 06:55

Dítěti jsi vybrala skvělého otce.. Super.. Jinak.. Dokaz, že toto dělá a bude mít styl pod dozorem i nadále… Popř ses s ním na tomto měla domluvit, pak by soud dohodu schválil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
1.5.21 07:45
@Anonymní píše:
Ahoj, příští týden mě čeká soud s ex o svěření dítěte do mé péče a výživné… No mužu říct že jsem tak nervózní jak nikdy, mám strach jak to dopadne :oops: od narození syna mi platili dohodou nepravidelně a starala jsem se o malýho od začátku jenom ja, tatínek chodil jen na náštěvy a prostě u každý náštěvy a procházky jsem byla s nimi, nikdy nic na to neřekl a už to bylo automaticky, sám ví že syna nechám až bude větší až budu mít jistotu že mu táta nic neudělal a že ho nebral mezi ty svý vyfetovany kamarády a tam kde jsou drogi :zed: A prostě dokáže se sám najíst a i dojít na zachod 8o takže nevím jestli se nerozhodl že u soudu bude chtít nějak změnit styk :oops: za synem chodí nepravidelně prostě kdy se mu za chce někdy za měsíc a někdy za dva měsíce :nevim: nechci bránit styku ale pro svůj klid a bezpečí malého jedině pod mým dohledem :nevim: a úplně to ve mě hoří a prostě ten strach a stres :oops:

Zakladatelko, a od toho soudu Ti neprislo to jeho podani, o co mu jde?

Byt Tebou, tak dale tvrdim, ze se v pomerech otce nic nezmenilo, ze bere drogy a je v asocialnim prostredi, ze navrhujes pravidelne kontroly ospodu (zatahni je do toho) a ty sama jsi ochotna i nadale asistovat u styku.

Nic jineho se poradit neda, jestlize nemas zadne informace.

Jeste…mas jako ucastnik pravo nahlednout do spisu. Bez tam hned v pondeli a pozadej o to (potrebujes cislo spisu a obcansky prukaz) a precti si, o co on zada a jestli tam jsou nejake dalsi zpravy, aspon budes trochu pripravena na pripadnou vypoved.

• Citovat
  • Nahlásit
6070
1.5.21 08:11

No já ti nevím. Ty mu vybereš za tatínka feťáka, a pak se bojíš že nezvládne péči o syna? :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
1.5.21 08:17
@mackA159 píše:
No já ti nevím. Ty mu vybereš za tatínka feťáka, a pak se bojíš že nezvládne péči o syna? :think: :nevim:

Hele, k cemu je tenhle komentar? Nic o ni nevis, dite je tu, holka se stara, fetak moc ne. O co ti jde? Bez dat pusu vasemu skvelemu tatkovi a tady, jestli nemas dobrou radu, neprud :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
3922
1.5.21 08:22
@Anonymní píše:
Ahoj, příští týden mě čeká soud s ex o svěření dítěte do mé péče a výživné… No mužu říct že jsem tak nervózní jak nikdy, mám strach jak to dopadne :oops: od narození syna mi platili dohodou nepravidelně a starala jsem se o malýho od začátku jenom ja, tatínek chodil jen na náštěvy a prostě u každý náštěvy a procházky jsem byla s nimi, nikdy nic na to neřekl a už to bylo automaticky, sám ví že syna nechám až bude větší až budu mít jistotu že mu táta nic neudělal a že ho nebral mezi ty svý vyfetovany kamarády a tam kde jsou drogi :zed: A prostě dokáže se sám najíst a i dojít na zachod 8o takže nevím jestli se nerozhodl že u soudu bude chtít nějak změnit styk :oops: za synem chodí nepravidelně prostě kdy se mu za chce někdy za měsíc a někdy za dva měsíce :nevim: nechci bránit styku ale pro svůj klid a bezpečí malého jedině pod mým dohledem :nevim: a úplně to ve mě hoří a prostě ten strach a stres :oops:

Předpokládám, že fetovat začal až při těhotenství nebo až po porodu, že? Případně si doufala, že se po porodu zmeni, vid?
No nic, vem si právníka a nechal mluvit jeho. Nicméně pokud dokážeš, že je to skutečně tak, jak píšeš, tak by problém být neměl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3922
1.5.21 08:24
@PaníKadrnožková píše:
Hele, k cemu je tenhle komentar? Nic o ni nevis, dite je tu, holka se stara, fetak moc ne. O co ti jde? Bez dat pusu vasemu skvelemu tatkovi a tady, jestli nemas dobrou radu, neprud :kytka:

O holce, co se tahá dobrovolně s fetkou není třeba vědět víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.21 08:49

@Kockazvysocan začal půl roku po porodu, bylo by lepší si první ujasnit info a potom takto mluvit

• Citovat
  • Nahlásit
3922
1.5.21 09:06
@Anonymní píše:
@Kockazvysocan začal půl roku po porodu, bylo by lepší si první ujasnit info a potom takto mluvit

Ji, to je takový místní folklór na emiminu. vše začalo až po akci :roll:. Ale evidentně si s ním hned od porodu, předpokládám tedy, že už dřív nebyla, takže nějakou charakterovou vadu měl. No nic, ty se starej dál a pokud možno, drž syna od fetky, bez ohledu na to, jestli je to jeho otec nebo ne, co nejdál. To dítě si to nezaslouží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
1.5.21 09:42
@Kockazvysocan píše:
O holce, co se tahá dobrovolně s fetkou není třeba vědět víc.

Ty taky nemas nejlepsi obdobi, vid :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
6070
1.5.21 12:04
@Anonymní píše:
@Kockazvysocan začal půl roku po porodu, bylo by lepší si první ujasnit info a potom takto mluvit

O tom silně pochybuju když uz jste spolu nebyli ani když se narodil. Nechápu že si ho napsala do rodného listu. Zkušenost nemám, ale někde jsem četla že je jedno jestli otec platí nebo ne, to s jeho stykanim se s dítětem nemá nic spolecneho. Taky záleží kolik dítěti je. Roční dítě mu svěří bez tvoji přítomnosti. Kojence asi ne. Spíš bych se snažila dokázat že fetuje. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3922
1.5.21 14:18
@PaníKadrnožková píše:
Ty taky nemas nejlepsi obdobi, vid :hug:

Podle sebe soudím Tebe? :mrgreen:
Já na fetky a na ty, co s nimi žijí a spí, mám svůj názor furt stejný a to bez ohledu na období ani na počasí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
1.5.21 17:56

Zakladatelko, klid… navrh jsi podavala ty. Priprav se na to co chces ty - proc ma byt dite u tebe v peci a rozmysli se, kolik chces alimenty a od kdy. Soud se te bude ptat od kdy spolu nejste, kolik mas vydaje, prijmy, jak se tata vida a jestli dava darky apod.

Pokud ti nedoslo od soudu nic nez predvolani a usneseni o jmenovani opatrovnika, tak otec zadny navrh na styky nepodal. O stykach se nerozhodnuhe automaticky, ale jen na navrh. Kdyz se shodnote, ze se domluvite, tak mu je soud sam urcovat nebude.

Soudu se neboj, soudi taky jenom lidi 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
132
včera v 06:27

@mackA159 nelibi se mi vase odpoved. Maminka ktera ted ma pred soudem a vy ji napisete tohle?
Bohuzel i me se tohle stalo.Po 3 letech vztahu a 12 mesicnim snazenim o dite se mi partner vzdalil. Vydrzela jsem to s nim dalsich 8 let nez jsem bouchla do stolu a rekla si ze takhle dal zit nechci. Kouril marihuanu celou dobu co trval nas vztah dokonce byl zhuleny i u porodu, ja to bohuzel nepoznala. A ted to ma se vsim vsudy.Ma pochybny kamarady, dluhy a je drogove zavisly. A vite co? nema me ani dceru a zadna ho nechce.To je to v cem jsem vyhrala.
K soudu si vzal pravnicku, zahral tam velke divadlo jen aby mi ublizil.Dite je pul na pul. Takze i takovemu umozni styk.
Dva roky predavani ditete na styk bylo o nervy.Pak mi pomohla socialka.Jdu proti rozhodnuti soudu a dite k nemu nejezdi.Uz 3 roky se nestykaji.Je nam vsem trem dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat