Střevní chřipka

196
9.2.10 08:07

střevní chřipka

Ahoj,

o vikendu jsme absolvovali v rodine rychlou střevní chřipku - jeden den a noc hrůzy a pak OK. Nevíte, jestli je možné, aby se už zdraví členové rodiny znovu nakazili od toho naposled nemocného? U nás to tak totiž trochu vypadá, ale je mi to divné. Myslela jsem, že si tělo na ten vir tak nějak zvykne a už to nemůže znovu dostat…
A ještě jedna otázka - v sobotu lehla i dcerka, ale od neděle je úplně OK. Myslíte, že ji mohu dát ve středu do školky bez výčitek, že by to tam dotáhla? Podotýkám, že se s tím naposled nemocným dva dny neviděla, takže kolem ní jsou už dva dny jen zdraví.

děkuji za info

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15595
9.2.10 08:14

Myslím, že jestli jí už opravdu nic není, tak ve středu klidně může… Děti se s tím perou rychle :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2769
9.2.10 09:53

ahojky

vím o čem je řeč…taky jsem si tím prošli…já jela s malou třetí den k našim…chytli to oba…čekaly jsme tak týden až budeme moc mezi ostatní děti…pak to bylo OK…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ademe
30.12.13 17:23

Maminky prosím o radu
Včera jsem byli na návštěvě u rodičů a odvezli jsme si střevní chřipku. Ráno mi volal taťka že zvracej jak jmse na tom my. Dopoledne začal zvracet i náš taťka a já mám strach aby to nechytnul syn (6m). Co proto můžu udělat? Je „vyhozený“ v jiné místnosti. Já a sestra nic nemáme takže z jídla to nebude. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.12.14 11:42

Zdravím, jsem cca 7tt všichni doma máme nejspíš otravu jídlem. Dvouletacku kojim. Takže pro moje tělo dost zahul. Myslíte že je nějak ohrožený mimco?

• Nahlásit
  • Citovat
982
22.12.14 12:27

Otravu jídlem nebo střevní chřipku? Při střevní chřipce by miminko být ohroženo nemělo, hlavně pííít, ať jste fit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.14 14:20

Nevim. Začala jsem ja pak chlap pak děda pak mala. Meli jsme víc stejných jídel. Na pohotovosti hrůza. Nemáme auto tak jsme volali sanitku a oni nas v pět ráno s blijicim dvouletým děckem vykopali ze si máme vzít taxíka. Sotva jsme se udrželi na nohou.

• Nahlásit
  • Citovat
448
24.6.15 16:28

Muze byt strevni chripka bez teploty? Kdyz lezim, je mi celkem dobre, kdyz vstanu, boli me cely clovek, z jidla se mi zveda zaludek a od pondeli mam prujem. Pocituju zimnici a jsem hrozne unavena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3391
20.4.16 10:39

Holky je možný dostat střevní chřipku po týdnu znovu? V úterý na středu mladší zvracel, ve středu měl starší průjem a nám dospělejm bylo jen zle+ horečky a zimnice, mě bylo blbě 4 dny ale nezvracela sem ani průjem a od neděle u nás byla babička a tý je špatně dneska. Můžem to od ní chytit, když už sme jí měli ale s lehkym průběhem? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama