Stříbrný prsten - vyrytí jména

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
EmmaSwan
Kecalka 183 příspěvků 16.11.14 10:12
Stříbrný prsten - vyrytí jména

Nechali jste si někdo vyrýt jména do stříbrných prstenů? Napadlo mě to jako společný dárek pro mne a přítele. Ráda bych koupila stejné prsteny, aby měl každý uvnitř jméno toho druhého, ale nevím, na kolik to samotné vyrytí vyjde? A jde to do každého prstenu? Děkuji :kytka:

Reakce:
Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 16.11.14 10:16

Já měla, nevím ale kolik to stálo. Jediné co ti můžu říct, že se to rychle ošoupe, stříbro je měkké tak to tam moc dlouho nezůstalo (asi 3roky)

smurfka
Vesmírná mluvilka 30365 příspěvků 16.11.14 10:37

Do stříbra se moc neryje..je to měkký kov..ale tak na žádost ti to asi udělají..kupte raději chir. ocel, už je pěkný výběr i z těchto materiálů a tam se ryje krásně..jinak myslím že vyrytí není nějak drahé..okolo tři stovek asi za oba bych řekla..

beruska9
Extra třída :D 10943 příspěvků 16.11.14 10:54

Jo taky mame chirurgickou ocela a stalo to tusim 150 za jeden, ale uz je to 5 let…jinak nejspis nebudou chtit ryt do slabounkych, stribro je mekke uz samo o sobe…mozna by to slo do nejakych silnejsich :think:

Emisis
Ukecaná baba ;) 1733 příspěvků 16.11.14 11:49

My mame stribrne snubaky a normalne vyryta jmena ;) takze jde to, cenu si uz nepamatuji, nebylo to moc

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 16.11.14 11:58
@EmmaSwan píše:
Nechali jste si někdo vyrýt jména do stříbrných prstenů? Napadlo mě to jako společný dárek pro mne a přítele. Ráda bych koupila stejné prsteny, aby měl každý uvnitř jméno toho druhého, ale nevím, na kolik to samotné vyrytí vyjde? A jde to do každého prstenu? Děkuji :kytka:

my to máme na prstýncích („zásnubních“). Uvnitř vyrytý celý text.. vyšlo nás to i s prstýnky tuším 1200,–, nosíme je už téměř 4 roky, a pořád je to v pohodě. :nevim: tuším, že písmeno vyšlo asi na 5 kč.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >