Věrní kamioňáci - existují?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hakuna matata
Kecalka 161 příspěvků 15.11.14 12:47
Věrní kamioňáci - existují?

Dá se těmto chlapům věřit? Máte někdo zkušenosti s řidiči mezinár. kamionové dopravy, kteří by byli věrní a kašlali na děvky, milenky, atd.? 8)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 20186 příspěvků 15.11.14 12:49

Ne. Ale ex by se ku.vil i bez kanionu tak tezko rict.

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 15.11.14 12:51

Ano mám :-) ale to je kus od kusu, určitě neplatí rovnice popelář - věrnej, kamioňák - dě. kař
Chodila sem s kamioňákem 2 roky, věrnej myslím byl, ale už bych do vztahu s tímto povoláním nešla - to odloučení je na nic, a to jsem byla mladá holka bez závazků, nedovedu si představit vztah kde už jsou děti (nebo dovedu a nechtěla bych)

rejžička
Kelišová 6173 příspěvků 15.11.14 12:58

Nejde o povolání, ale o povahu.
Můj nej kamarád je kamioňák a dala bych za něj ruku do ohně.
Jiný kamarád je taky kamioňák a nedala bych za něj ani zlámanou grešly.

Asi tak. ;-)

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 15.11.14 12:59

@hakuna matata mám…jednoho takového mám doma :-D teď už ale nejezdí. Ale jak píše @geilens je to o povaze člověka a ne o zaměstnání.

Šarlota4
Extra třída :D 10652 příspěvků 15.11.14 12:59

Znam 2. Jsou to jen tedy znami a ani jeden se netaji tim, ze si na cestach " uzivaj"

Mesec
Kecalka 183 příspěvků 15.11.14 13:48

Jeden takový si bere zrovna moji mamku :D

Co jsem slyšel od něho, kamioňáci to nemají zrovna lehké. Většinu času tráví zkrátka mimo domov a záleží na prioritách ženy, jestli jí to tak vyhovuje či nikoliv. Vlastně na obou dvou lidech, zda se domluví.
Dříve teda jezdil Evropu, teď už jezdí spíše okres - když byl mladší, tak rád cestoval, teď už ho to nebere.

Žije u nás na vesnici ještě jeden, je mu 35 let, má ženu a dvě děti. Postavili si krásný domek za hotový, jen hold žena musela vytrpět asi 3 roky, že cestoval. Pak si našel práci tady v místní autodopravě a je pořád doma.

Třetí příklad není přímo kamioňák, ale stavař s bagrem a opět z mé rodiny. Opět tak věk okolo 30 let, jezdí však každé tři týdny do zahraničí a pak je týden doma. I ona mu je věrná, mají malého. Když tak vykládala, je to samozřejmě pro ni těžké, ale je to zase vykoupené tím, že je materiálně zajištěná a neřeší každou tisícovku. A na jaře mu stejně končí smlouva a vrací se do ČR.

Takže záleží na každém člověku, co chce a co je ochoten tolerovat.

Fjodorka
Extra třída :D 11328 příspěvků 15.11.14 14:02

Samozřejmě, že existují, stejně jako existují např. věrní popeláři, nebo věrní lékaři.

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 15.11.14 14:03

@Teruna000 vzdyt to pisu

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 15.11.14 14:13

@geilens vždyť píšu, že to píšeš :-D

geilens
Závislačka 4621 příspěvků 15.11.14 14:18

@Teruna000 aha, blbe sem to pochopila :mrgreen:

šmoulinka71
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 15:06

Já si myslím, že příležitost dělá zloděje a oni mají docela dost příležitostí, nechtěla bych kamioňáka.

jenika1
Závislačka 3032 příspěvků 15.11.14 15:17

Já znám ženu kamioňáka, co využívá své volnosti, když je muž na cestách. Jinak se přidávám k názoru, že je to dle povahy člověka.

Kirbisek
Kelišová 5635 příspěvků 15.11.14 15:31

Holky, viděly jste některá ten „materiál“ co klepe na kamionáře třeba na Rozvadově? Na tohle vleze fakt jen zoufalec, normální chlap ne!

Tečička
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 15.11.14 16:28
@pikola píše:
Ne. Ale ex by se ku.vil i bez kanionu tak tezko rict.

Promin, situace vtipná není, ale tvé podání mě rozesmálo :-D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >