Strie, svědění, pálení

Anonymní
29.2.20 17:45

Strie, svedeni, paleni

Uz jsem zoufala :,( mazu si bricho pravidelne od zacatku tehotenstvi, jinak pred tehotenstvim jsem se mazala po kazde koupeli cele telo…myslela jsem, ze se mi to vyhne ale ejhle, ne. Jsem ve 30tt a bricho mam silene popraskane, strasne to svedi, neskrabu si to. Kdyz poskrabu, jeste vice mi to zcervena. Jsem fakt zoufala, nevim, co delat. Neumim si predstavit, ze jeste minimalne 8 tydnu mi bude brisko rust. :nevim: nemate nejake tipy jak to alespon to praskani zastavit? Dekuji moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

45
29.2.20 18:06

Panečku to jsou teda strie. Já naštěstí nemám žádné a to jsem ve 35tt. Podle mě na to bohužel nic nepomůže :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1028
29.2.20 18:06

Ahoj zkoušela jsi i vazelinu? Chce to fakt hodně mazat no :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.20 18:09

Vemte si, ze to mam pres cele bricho a boky, je mi trapne se prevlikat i pred vlastnim manzelem :zed: vazelinu ne, ale mazu kremama s olivacem, kokosove kremy, babicka mi udelala kremy ze sadla a konopi, nic nepomaha :zed: ach jo

• Nahlásit
  • Citovat
45
29.2.20 18:09
@VerčaZav píše:
Ahoj zkoušela jsi i vazelinu? Chce to fakt hodně mazat no :nevim:

Podle mého názoru, už je teď pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.20 18:15
@pepushky píše:
Podle mého názoru, už je teď pozdě.

Tak proti striim určitě, ale na svědění by to melo pomoct..
Takže bych taky zakladatelko řekla hodně mazat a asi cimkoli no, uz prostě jen na uleveni od svědění.
Mam jen par strii, jsem 2,5roku po druhem porodu, jsou hodně světlé, tak nejsou ani vidět, ale občas svědí i ted.
Mamka ma taky hodně a občas ji i nejaka praskne :? A to je po porodech 30 let.. Ale ma je taky světlý a uz si klidně i vezme dvoudílný plavky, neni to tak moc vidět

• Nahlásit
  • Citovat
41009
29.2.20 21:46

Mazat a mazat, já se doslova polejvam bi-oilem, pomáhá mi na bolest a svědění. Měla jsem kortikoidy a kůže je zeslabená. Bohužel hraje roli i genetika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
29.2.20 22:26

Prokriste to jsou strie? Vypadá to jak vyrážka, co na to říkali při ultrazvuku? Hned jsem se běžela namazat, dost to flakam, teď už nebudu 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.20 22:43
@Tarlin píše:
Prokriste to jsou strie? Vypadá to jak vyrážka, co na to říkali při ultrazvuku? Hned jsem se běžela namazat, dost to flakam, teď už nebudu 8o

Bohuzel, vyrazka to neni, na ultrazvuku jsem se na to neptala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
9110
29.2.20 22:52
@Anonymní píše:
Vemte si, ze to mam pres cele bricho a boky, je mi trapne se prevlikat i pred vlastnim manzelem :zed: vazelinu ne, ale mazu kremama s olivacem, kokosove kremy, babicka mi udelala kremy ze sadla a konopi, nic nepomaha :zed: ach jo

A počkej, ty to mažeš jen mastnou složkou? A snad ne na suchou kůži? To musíš mazat na vlhké břicho, jinak to naopak vysušuje. Ta voda pod tou mastnou složkou hydratuje kůži. A to potřebuješ. Fajn je i bambucké máslo na vlhkou pokožku.
Vazelínu bych raději na tak velkou plochu nedávala tady odkaz ( viz předposlední odstavec v článku).

Příspěvek upraven 29.02.20 v 23:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
29.2.20 23:12

Ještě můžu zkusit poradit dát kokosový olej do vany, dávám vrchovatou lžičku a jsem pak příjemně namaštěná :kytka: Ale pozor pak vana klouže!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41009
1.3.20 00:06

@Tarlin ty jo super nápad. Zkusím :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.3.20 01:24
@meduzza píše:
A počkej, ty to mažeš jen mastnou složkou? A snad ne na suchou kůži? To musíš mazat na vlhké břicho, jinak to naopak vysušuje. Ta voda pod tou mastnou složkou hydratuje kůži. A to potřebuješ. Fajn je i bambucké máslo na vlhkou pokožku.
Vazelínu bych raději na tak velkou plochu nedávala tady odkaz ( viz předposlední odstavec v článku).Příspěvek upraven 29.02.20 v 23:13

Aj aha :/

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama