Šílené bolesti při hemeroidech na konci těhu

29.2.20 14:49

Šílené bolesti při hemeroidech na konci těhu

Ahoj těhulky, jdu si pro radu jestli nemá někdo podobnou zkušenost. Jsem skoro ve 37tt a již třetí den trpím na velké, bolestivé vyhřezlé hemeroidy :( Je to taková bolest, že už jsem zoufale brečela a dojela si do nemocnice. Tam mi bylo řečeno, že s tím takhle před porodem nic moc neudělají a že si mám koupit mastičku v lékárně. I přes to všechno mám neustále veliké bolesti a už si vážně nevím rady :( Zabral Vám třeba i Paralen nebo Algifenové kapky? Nebo jak jste s tím bojovaly a jak dlouho? Mám díky tomu hrozný strach z porodu, protože si nedokážu představit v tomhle stavu tlačit 8o Děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

238
29.2.20 14:52

Zkouším mazat slavitonem. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.20 15:01

Taky jsem to mela.. Sedaci koupele v dubove kure a studený obklad. Kostky ledu do uterky a prikladat si to tam. Ted s tim zadny zazrak nezmuzes no :? Po porodu se ti to zase stahne.. Nech si pak napsat lek Detralex u obvodaka. Zazrak na hemeroidy a muzes to i pri kojeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28171
29.2.20 15:41

Ja brala Detralex i v tehotenstvi ale moc to nepomahalo. Zkus Faktu. Je to hnus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.20 15:50

Mě včera na pohotovosti řekli, že Detralex už těhotným nepředepisují :nevim: Takže mám dubovou kůru a procto-glyvenol.. Stejně šílím bolestí :( :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28171
29.2.20 16:17

@XxxSábaxxX mne ho dr predepsal uz je to tedy 2 roky no :nevim: ale stejne to nepomohlo vubec. Ulevilo se mi az po porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.20 16:45

Prý je to tak zhruba půl roku zpět co to přestali předepisovat.. No já mám pocit, že už to jen tak nezmizí, protože je mám opravdu velké a fakt trpím :( Už jsem opravdu zoufalá.. A ta představa, že bych teď měla tlačit mě úplně děsí, když si s tím sotva sednu na wc.. Hrozně to bolí ať sedím, stojím, ležím, sprchuju.. No děs.. Tohle nikomu nepřeju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28171
29.2.20 16:54

@XxxSábaxxX po porodu to prestane to byt tak prekrvene a natekle a prestane bolet. Zkus si je zastrcit jakoby zpet jestli ti to pujde, treba ve sprse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
29.2.20 17:13

Zkuste preparation H a mýt a mýt i když to bolí opravdu pečlivě intimním mydlem. Ten preparation H se může i v těhotenství mírně to umrtvuje a tak se to může dát i před velkou potřebou. Jinak mazat mazat a mýt třeba každé 2-3 hodiny.

Držím palce, ať to pomůže místo Detralexu se může v těhotenství ascorutin, je to než předpisu a je to skoro to samé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.20 17:33

Právě že zastrčit nešly a teď jsou tak velké a bolestivé, že si na to pomalu nemohu ani sáhnout.. Úplně jak beton.. I sprcha je už hodně nepříjemná :zed: Teď jsem ještě volala na chíru a mám prý zkusit ještě sudocream, že jí to na hemeroidy pomáhá, tak uvidíme.. Jinak všem děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 14:17

@XxxSábaxxX Ahojky, hele mně doktorka Detralex předepisovala i v těhu, a to i praktická, i na gyndě, když si jí řeknu, tak nevím :nevim: Možná neřeš pohotovost a ozvi se jinam. Pomáhal mi teda i na křeče v nohách noční.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.20 22:14

@KamiNemecek
Tak mi ho moje gyndařka nakonec taky napsala :) Po porodu se to samozřejmě zhoršilo, ale snad se to dá zase brzy dokupy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama