Strie v děloze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 22:14
Strie v děloze?

Zdravím všechny, přicházím se mým problémem. 2 týdny zpátky jsem byla u dr. zjistila že jsem neplánovaně těhotná máme doma rok starého syna a 6 letou dceru což mi že začátku nepřišel takový problém. Původně jsem šla k dr. s velkými bolestmi v levém vaječníku bylo mi řečeno že to bylo tím jak vajíčko putovalo do dělohy usadilo se, ale mělo vedle sebe velký hematom a bylo částečně oddělené za 2 týdny jsem měla přijít na kontrolu. Bolesti se stále víc a víc stupňují převážně na levé části těla neustávající bolest zad nemohu ležet na levé straně po každém močení mám ohromnou bolest břicha, při každém zvednutí ze sedu nebo zvednutí 12-ti kilového syna mě břicho začne bolet tak že se mi až zatmívá před očima a né jednou už jsem sebou málem řízla. Včera na kontrole jsem to hlásila dr. prohlížela mi dělohu a zjistila že mám na celé levé straně velké strie děloha se po předešlém těhotenství ještě nestihla úplně zregenerovat. Po konzultaci jsme se rozhodli těhotenství přerušit na vlastní žádost paní doktorka usoudila že nechá rozhodnutí na ošetřujícím dr. Jestli budeme platit nebo to posoudí že zdravotních důvodů matky. Řekla mi že jako žena mě naprosto chápe protože by těhotenství pro mě bylo hodně bolestivé a složité kvůli péči o syna bohužel to není zdravotní důvod matky pro pojišťovnu takže nejspíš budem přerušení muset uhradit. Chtěl bych se zeptat jestli ste se s tím někdo setkal? Na internetu jsem nenašla ani článek o strijích v děloze a jejich riziku co vše by se vůbec mohlo stát? Prosím aby jste nekomentovali na téma potrat bylo to mě rozhodnutí po konzultaci s gynekologem. Děkuji

Reakce:
Any111
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 14.08.19 22:25

Nemysleli spíš srůsty v děloze?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 22:36

@Any111 dr. říkala že to jsou strie po prvním těhotenství na ultrazvuku mi to ukazovala a bylo tam přesně vidět černé čáry na děloze a když to vzala tou kamerou, aby mi ukázala jak protéká krev tak to v těch místech bylo úplně žluté místo modré.

mroe
Neúnavná pisatelka 16067 příspěvků 14.08.19 23:28

Nemyslela spis varixy?

Váš příspěvek
Reklama