Stříhání dětí Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivicek123
Nováček 6 příspěvků 12.09.19 09:10
Stříhání dětí Praha

Dobrý den,
prosím o radu: Kam chodíte stříhat své děti v Praze? Syn má 2,5 roku, strašně rychle mu rostou vlasy a má je i docela husté. Chodíme se stříhat cca 2-3 měsíce a zatím pokaždé hrůza…on relativně sedí a nevyvádí ale to co mu ostříhají za „účes“ to je vždy děs…a stojí mě to okolo 200-300 kč…nemáte tip na někoho kdo umí stříhat děti? děkuji.

Reakce:
ivabozi
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 12.09.19 09:23

Ahoj, taky jsme dlouho hledali a bojovali s tím, že všechny jely strojkem na vojáka, i když jsem chtěla něco jiného… S cenou asi moc neuděláš, oni ty kluci už mají vlasy jako (kolikrát víc) chlapi. :))) Každopádně teď jsme byli poněkolikáté na Vršovické kousek od nádraží. Je to takové postkomoušské místečko a při vstupu na tebe dýchne to holičské teplíčko, ale UMÍ STŘÍHAT NŮŽKAMA. A naši kluci mají konečně účes jako chlapečkové - prostě ostříhat kolem uší, vzadu a nahoře nechat nějakou dýlku. :)

Cristina786
Kecalka 166 příspěvků 12.09.19 09:28

Se všemi 4 dětmi dojíždíme do Fanny Sassy. Jsem spokojená :)

nozu
Extra třída :D 12789 příspěvků 12.09.19 09:36

@ivabozi je, stejný styl stříhání umí i na Andělu v Lidické ulici u zastávky tramvaje Zborovská. Na rohu je kadeřnictví a berou bez objednání, což je značka ideál.

Ivicek123
Nováček 6 příspěvků 12.09.19 09:44

Děkuji za tipy. A na tom Andělu jaký mají přístup k dětem? jste spokojená…do Fanny Sassy jsme chodili rok v Letňanech…přístup super ale ten účes tragédie…

nozu
Extra třída :D 12789 příspěvků 12.09.19 10:09

@Ivicek123 na Andělu je snad 10 kadernic. Pokaždé si nás bere jiná. Přístup je dobrý, mají tam i vybavení pro menší děti. Synovi už bude 9 let, tak je trochu jiná věková kategorie. No a se stříháním jsme spokojeni, vždy mi syna ostříhala, jak jsem si řekla.

Ivicek123
Nováček 6 příspěvků 12.09.19 10:19

Moc děkuji. zkusíme tedy na tom Andělu. Zastávka Zborovská tak snad to najdeme. díky

Ornwen
Kelišová 5485 příspěvků 12.09.19 11:13

Mame svoji rodinnou kadernici na Plzeňské. Striha nuzkama i strojkem, madsiho predminule ve stoje, pac jinak nechtel. Ted ve dvou a pul uz mi sedel na kline.
Cena uplne super.
Taky jsem zkousela jinde, pac to je trochu z ruky, ale to byla hruza

ivabozi
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 12.09.19 14:11

@nozu Díky za tip. Dobré vědět, když si kolikrát usmyslím, že včera bylo pozdě… :))))

Váš příspěvek
Reklama