Reklama

Strupy ve vláskách do krve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Milka111
Kecalka 487 příspěvků 29.12.17 20:43
strupy ve vláskách-do krve

Ahojky, moje malá 7.měsíccu od malinka měla ty stroupky ve vláskách což má každé miminko, zmizelo jí to ale ted poslední dobou se jí to vrátilo ale ve velkém olejuji a vyšesávám jenže to má uplně červené a když jí to vyčešu je pak jí z míst teče krev. ty strupy se totiž vrství, zkoušela jsem jen mazat a nečesat ale to se jí to nakupilo dvakrát tolik. Nevím co s tím nemmáte někdo podobnou zkušenost? Samozřejmě pojedeme k doktrovi ale má ted zavřeno, chtěla jsem tomu dát čas že to časem zmizí ale pořád nepozoruji žádné zlepšení :( :( :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 29.12.17 20:55

@Milka111 dcera to měla také ve velkém, ale krev jí z toho nikdy netekla. Olejovala bych také, pak vykoupala a opatrně zkusila vyčesat. Já na to pak používala hřebínek se zoubkama. Pokud by to nešlo, znovu bych naolejovala. Pokud by jí ještě tekla krev, počkala bych na doktora, určitě bych ji netrápila, berušku.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 29.12.17 20:56

Počkala bych na návštěvu u doktorky a určitě zatím nevyčesávala.

Milka111
Kecalka 487 příspěvků 29.12.17 20:57

@Amelie30 právě olejuji, plus mám taky ten hřebínek se zoubkama. zapoměla jsem napsat, že ji pak teče ješte taková průhledná vodička z těch ranek. :,( právě, budu co nejdříve řešit s doktorem ale do té doby než bude mít otevřeno mě to teda hrozně trápí, je to jako kdybych jí ubliřovala když jí teče pak krev :,(

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 29.12.17 20:59
@Milka111 píše:
@Amelie30 právě olejuji, plus mám taky ten hřebínek se zoubkama. zapoměla jsem napsat, že ji pak teče ješte taková průhledná vodička z těch ranek. :,( právě, budu co nejdříve řešit s doktorem ale do té doby než bude mít otevřeno mě to teda hrozně trápí, je to jako kdybych jí ubliřovala když jí teče pak krev :,(

Tak to vypadá na hnis. Tak to počkej na doktora.

Milka111
Kecalka 487 příspěvků 29.12.17 21:02

@Amelie30 takže nemám vyčesávat? to se jí to behem pýr dnu hrozne nahromadí :zed: :,(

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 29.12.17 21:10

@Milka111
Ale nez se dockas doktora protoze jsou svatky zajela bych klidne na pohotovost. Vzdyt se to miminko musi trapit chudinka. Asi to ma zanícený.
Ja si myslim ze i na to tady tu pohotovost mame. Klidnê jeď, rozumny lekar to bude chapat :hug:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 29.12.17 21:12
@Milka111 píše:
@Amelie30 takže nemám vyčesávat? to se jí to behem pýr dnu hrozne nahromadí :zed: :,(

Třeba někdo poradí. A když ne, skočila bych zítra do lékárny, tam by poradit mohli. Nám opravdu krev nikdy netekla a to to starší měla také ve vrstvách. A zkusit naolejovat a rozrušit kartáčkem na vlásky? To dělám teď malé. Naolejuju a opatrně vezmu dětský kartáč na vlasy a „drbu“. Ale hodně jemně, nevím, jak to lépe popsat.

warita
Echt Kelišová 7677 příspěvků 29.12.17 21:13
@Milka111 píše:
Ahojky, moje malá 7.měsíccu od malinka měla ty stroupky ve vláskách což má každé miminko, zmizelo jí to ale ted poslední dobou se jí to vrátilo ale ve velkém olejuji a vyšesávám jenže to má uplně červené a když jí to vyčešu je pak jí z míst teče krev. ty strupy se totiž vrství, zkoušela jsem jen mazat a nečesat ale to se jí to nakupilo dvakrát tolik. Nevím co s tím nemmáte někdo podobnou zkušenost? Samozřejmě pojedeme k doktrovi ale má ted zavřeno, chtěla jsem tomu dát čas že to časem zmizí ale pořád nepozoruji žádné zlepšení :( :( :(

hele, to asi nebude to stejne. Nektere kozni projevy se na sebe dost podobaji. Posoudi dermatolog.

Moje mala to ma vice mene od narozeni non stop. Blbe je, ze uz ma na hlave tak huste haro, ze se to blbe vycesava, takze jsem prestala a dej se vule bozi.

Jinak jsem v nejake jine diskuzi cetla, ze nejaka maminka na to pouzivala kartasek na zuby. To si myslim je natolik setrne, aby to tu kuzi neporanilo.

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 29.12.17 21:14
@warita píše:
hele, to asi nebude to stejne. Nektere kozni projevy se na sebe dost podobaji. Posoudi dermatolog.

Moje mala to ma vice mene od narozeni non stop. Blbe je, ze uz ma na hlave tak huste haro, ze se to blbe vycesava, takze jsem prestala a dej se vule bozi.

Jinak jsem v nejake jine diskuzi cetla, ze nejaka maminka na to pouzivala kartasek na zuby. To si myslim je natolik setrne, aby to tu kuzi neporanilo.

Pravdou je, že čím více vlasů, tím se to víc dělá. Starší to měla i na obočí.

warita
Echt Kelišová 7677 příspěvků 29.12.17 21:20
@Amelie30 píše:
Pravdou je, že čím více vlasů, tím se to víc dělá. Starší to měla i na obočí.

moje mala taky. A za usima se ji to ze zacatku delalo taky, kdyz jsem to objevila, uplne jsem zesinala hruzou. Uplna hirosima sveho casu. Ty strupy vypadaly tak zlovestne, ze jsem si myslela, ze pod tim je zive maso. Nebylo a postupne se to za usima prestalo delat (olejovala jsem o 106). Na hlave to ma ale furt. Nevim co s tim.

Moise
Hvězda diskuse 35850 příspěvků 29.12.17 21:20

@Milka111 šla bych k lékaři. Já s tím u dcery taky bojuju, ale je mnohem starší a má „jen“ suché šupinky po celé hlavě. Ale nic ji nehnisá.
Za mě - nic nevyčesávej nasucho. Pokud ji z toho teče krev, bude ji to bolet. Naší malé ty strupy šly dolů i s vlásky.
Byli jsme u vícero doktorů, dostali jsme napsané různé v lékárně míchané masti, ale nic nepomohlo, až obyčejný olivový olej. Namazat, zakrýt, nechat co nejdéle a nemusela jsem ani vyčesávat, šlo to dolů. A bez vlasů. Tohle stačilo jednou a hlava ji vydržela čistá několik týdnů, pak se to sice vrátilo, ale jen na malém místě.

Sailah
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 29.12.17 21:21
@Amelie30 píše:
Tak to vypadá na hnis. Tak to počkej na doktora.

Co na tom vypada na hnis? Ta “pruhledna vodicka” je krevni plazma, ktera zasycha a dela dalsi strupy.

mau-mau
Závislačka 3168 příspěvků 29.12.17 21:21

A co to vydrbat tím dětským kartáčkem s jemnýma chlupama při koupání ve vodě? Děti to taky jako maličké měly někdy do krve, když se to udrblo moc. Ta kůže je jemná, ale ve vodě je to trochu poddajnější :think: :palec:

Milka111
Kecalka 487 příspěvků 29.12.17 21:24

@mau-mau to mě nenapadlo, zkusím to tedy zítra děkuji :kytka: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >