Studené nohy v těhu

Anonymní
22.11.19 16:01

Studene nohy v tehu

Holky cekame treti, mam dva chlapecky a prejeme si malinko zmenu, holcicku. Mam od zacatku studene nohy, jinak zadne priznaky. Rika se, ze to znaci chlapecka. Jake mate vy zkusenosti??? Muzu mit malinko nadeji? Samozrejme, ze zdrave mimi je dulezite, ale chtela bych aspon jednou zkusit ty culicky :dance: :dance: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
10725
22.11.19 16:14

No ne, znamená to, že se ti holt zhoršilo prokrvení periferií, protože je krev víc potřeba jinde. Takže do zjištění pohlaví ultrazvukem máš pořád 50% šanci, že to bude holka :-D

Jinak copy a culíky můžou nosit i kluci :-)

Tohle mi přijde vyloženě hustý a dobře to bude vypadat i na slovanském typu pacholete.

http://menshairstyletips.com/…Ponytail.jpg

Mimochodem ještě v 18. století byly dlouhé a zapletené mužské vlasy známkou správného šlechtice, dobrého zdraví a vůbec mužnosti :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.19 16:25

@Ou moc dekuji za reakci:thumbsup:. No na netu psali, ze to znaci kluka tak jsem chtela vedet zda je to kec nebo jestli uz mam na culicky zapomenout :lol: :lol: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6816
22.11.19 16:34

Já mám ledové nohy prakticky pořád, v těhotenství to nebylo jinak. První kluk, druhé holka. To fakt věříš těm babským pověrám :D :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.19 17:26

@Aduš8 Normalne bych neverila, ale bylo tam napsano, ze je to vedecky dokazano. Tak me to nahlodalo… :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama