Nevolnost ve 4tt – není to brzy?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.11.19 11:12

Nevolnost ve 4tt?

Ahoj holky, jsem ve 4tt. Od včerejška od rána mi je strašně špatně, mám nechutenství, při pohledu na jídlo se mi chce zvracet a aji z te vody mě natahuje. Jsem unavena, prsa mě bolí někdy víc, někdy míň. Myslíte že to je normální takhle brzy ty nevolnosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2161
22.11.19 11:24

Někdo ti řekne, že to není možné mít příznaky tak brzy. Ale já je teď měla ještě před vynechánim ms. Byla jsem strašně unavená, pořád se mi motala hlava a bylo mi tak celkově slabo. Pořád jsem to sváděla, že jsem se ještě po dovolený nenahodila do pracovního procesu.
Takže za mě klidně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
22.11.19 11:26

Mě nevolnosti začaly měsíc po početí, takže to souhlasí, 4 - 5 týden…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3815
22.11.19 11:29

@Jajulinka4 ale mesic po poceti je alespon sesty tyden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 11:38

Já se lehnu odpoledne a večer ani nedokoukám moji oblíbenou ordinaci protože v 9 už zase usnu😔

• Citovat
  • Nahlásit
4279
22.11.19 11:44

Mě to začlo taky tak brzo. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 13:35

Mě to příjde jako bych měla nějaký střevní potíže ale nemám ani průjem ani nezvracím, prostě mi je jen špatně a nemám na nic chuť.

• Citovat
  • Nahlásit
746
22.11.19 13:39

Mně první zvracení překvapilo v 5tt, což byl vůbec důvod proč jít testovat… ;) a asi ti neudělám radost, když ti řeknu, že nevolnosti a únava přešly až v tom 14-15 tt :roll: takže “skvělých” 10 týdnů jsem trpěla dost :nevim: ale mimčo se má prý dobře, takže pro to škvrně my ženský zvládneme cokoliv! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 13:53

Já se teda kvůli toho malého broučka snažím sníst aspoň něco málo ale už teď teda pěkně zlobí maminku!❤️

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat