Studijní centrum BASIC - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bonnuška
Povídálka 20 příspěvků 18.07.19 21:00
Studijní centrum BASIC - zkušenosti

Dobrý den,
chci se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti se ZŠ Basic, studijními centry Basic apd. Jak ze strany žáků, rodičů, tak ze strany zaměstnaných lektorů. Zvažuji tam práci.
A prosím mohli byste své názory (ať už dobré nebo špatné) podložit konkrétními příklady? :) Setkala jsem se již s mnoha názory, které mi přišly poněkud emotivní nebo předpojaté.
Děkuji moc za Vaše zkušenosti! :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.19 21:36

Ahoj, dcera tam chodila týden o prázdninách, asi dva roky zpět… jako myšlenka se mi líbila, když jsme se tam byly podívat, ale z toho prázdninového „kurzu“ se vracela znuděná, často říkala že si kreslila, no to může i doma, za ty peníze. takže asi bych do toho nejspíš znovu nešla.

reBeb
Kecalka 170 příspěvků 18.07.19 23:23

To jsou scientologové. Budou chtít, abys byla škole oddaná… to jest i ve vlastním volnu 8o. Také jsem tam kdysi byla na pohovoru.

Bonnuška
Povídálka 20 příspěvků 19.07.19 08:32

@Anonymní Děkuji za sdílní zkušeností :)

@reBeb Děkuju za info :) A jak to konkrétně myslíte, oddaná? mně naopak říkali, že budu mít pracovní dobu fixní. Neberte to prosím, jako hejt, jen mě zajímají různé informace :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 08:49

@Bonnuška je to uz docela davno, presne se nepamatuji, ale chteli i nejake zapojeni o vikendu na spolecnych akcich a hlavne je to sekta.

reBeb
Kecalka 170 příspěvků 19.07.19 09:22
@Bonnuška píše: @Anonymní Děkuji za sdílní zkušeností :)@reBeb Děkuju za info :) A jak to konkrétně myslíte, oddaná? mně naopak říkali, že budu mít pracovní dobu fixní. Neberte to prosím, jako hejt, jen mě zajímají různé informace :)

Budou po vas chtit scientologicke kurzy nebo skoleni a take me dost me prekvapilo, ze financne je na tom vsem hure nez ve statnim skolstvi.

Váš příspěvek
Reklama