Stůl od truhláře

14.3.21 14:10

Stůl od truhláře

Dobrý den,
Prosím chtěla bych se zeptat ohledně jídelního stolu. Kuchyň budeme mít od truhláře a přemýšlím, že si nechám udělat i jídelní stůl od něj. Líbí se mi podobný styl viz. Obrázek. Myslíte, že by podobný stůl dokázal udat truhlář? Aby to nebyl klasický stůl ze 4 nohama. Děkuji za odpověď a.
PS: jde mi o to, že jsme s manželem sami tak by stačil 100×80. A když přijedou děti tak je nás u stolu 10. Nemáme místo nna stůl 180, abby nám tam zavazel. Internet nesplňuje moje požadavky.. 😪 🙂
Děkuji moc za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
192
14.3.21 14:14

Určitě to dokáže, otázkou bude, za kolik. Nejjednodušší je se zeptat přímo toho truhláře, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20784
14.3.21 14:17
@Enitka píše:
Určitě to dokáže, otázkou bude, za kolik. Nejjednodušší je se zeptat přímo toho truhláře, ne?

no asi tak
@Veronika 66 proč se nezeptáš toho truhláře? jako tady na emiminu ho neznáme a nevíme, jak je šikovný :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2778
14.3.21 14:18

Samozrejme, ze to nejaky truhlar dokaze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
14.3.21 14:36

Jako stolař/truhlář ti s přehledem řeknu, že vyrobit to půjde v pohodě. Cena záleží na zvolených materiálech a taky záleží, na kolik svoji práci truhlář vypočítá a na rozměrech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20671
14.3.21 14:56

Já myslím, že ne, že to nedokáže. Aby stolař vyrobil stůl, to je prostě nemyslitelné. Bohužel, budete muset sedět na zemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62853
14.3.21 15:44

Truhlář s tím nebude mít problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
14.3.21 18:02
@terien píše:
Já myslím, že ne, že to nedokáže. Aby stolař vyrobil stůl, to je prostě nemyslitelné. Bohužel, budete muset sedět na zemi.

Pročpak? Na stole se přece nesedí! :lol: Leda aby dosáhli na jídlo na zemi, to bych pochopila ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20671
14.3.21 18:51
@Enitka píše:
Pročpak? Na stole se přece nesedí! :lol: Leda aby dosáhli na jídlo na zemi, to bych pochopila ;).

Ty budeš nesmírně bystrá a inteligentní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
14.3.21 19:56
@terien píše:
Ty budeš nesmírně bystrá a inteligentní

No jistě, jak jinak přece. :lol: :lol: :lol: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat