Stužkovací večírek, téma?

14
12.9.19 19:47

Stužkovací večírek, téma?

Zdravím všechny :),
obracím se na Vás s prosbou o pomoc při vymýšlení tématu stužkovacího večírku. Na naší škole je již tradicí aby si každá třida vymyslela téma stužkáče a v tomto kostýmu učitele pozvala a udala jej jako dresscode pro vstup na akci. Již byly témata jako fotbalisti, mafiáni, cesta kolem světa, 60. - 90. léta, pohádky, pyžama… a my chceme přijít s něčím originálním.
Předem děkuji za veškerou pomoc :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20924
12.9.19 19:51

Pirati!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17024
12.9.19 19:56

Zvirata..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1003
12.9.19 20:02

Bohové, nějaký starší film

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9793
12.9.19 20:14

Zombie, country, námořnická. Nebo pak něco filmového (třeba Tarantino).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10265
12.9.19 20:16

@ArianaS Pohadkove postavy, prvni republika, celebrity, spioni, opravari, pohreb,…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5546
12.9.19 20:27

Doba ledová :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.9.19 20:29

Oscar, James Bond, kabaret, 30. léta, letectví,… Stužkovací večírek/ples je i událost společenská, takže téma je fajn, ale nemělo by se zapomínat na etiketu. Rozhodně bych nechtěla jít jako zombie. Ani v kůži studenta, rodiče, ani učitele. Zas bych z toho nedělala maškarádu. U nás na škole - kde učím se ples dělá také tématicky ale vybírají se vhodná témata.

  • Citovat
  • Upravit
16284
12.9.19 20:33

Nejjednodušší je antika - staré Řecko/Řím - omotáte se bílým prostěradlem, učiteli předáte květináč s bobkovým listem (vavřín), a když se to po půlnoci zvrhne v sexuální orgie, tak to bude zcela legitimní vzhledem k držení se tématu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16284
12.9.19 20:36
@Anonymní píše:
Oscar, James Bond, kabaret, 30. léta, letectví,… Stužkovací večírek/ples je i událost společenská, takže téma je fajn, ale nemělo by se zapomínat na etiketu. Rozhodně bych nechtěla jít jako zombie. Ani v kůži studenta, rodiče, ani učitele. Zas bych z toho nedělala maškarádu. U nás na škole - kde učím se ples dělá také tématicky ale vybírají se vhodná témata.

Ale stužkovací večírek NENÍ maturitní ples, ne? U nás je stužkovací večírek podzimní neformální akce jen pro studenty a učitele (žádní rodiče), kde se rozdají malé stužky, které se pak nosí na batohu/bundě apod., a označují maturanty. Velká šerpa se pak rozdá na maturitním plese, což je samozřejmě slavnostní akce i pro rodiče/příbuzné/kamarády/spolužáky z nižších ročníků.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14
12.9.19 20:39
@zrcadlo píše:
Ale stužkovací večírek NENÍ maturitní ples, ne? U nás je stužkovací večírek podzimní neformální akce jen pro studenty a učitele (žádní rodiče), kde se rozdají malé stužky, které se pak nosí na batohu/bundě apod., a označují maturanty. Velká šerpa se pak rozdá na maturitním plese, což je samozřejmě slavnostní akce i pro rodiče/příbuzné/kamarády/spolužáky z nižších ročníků.

Ano je to přesně tak jak píšete, máme stužkovák i maturitní ples :) Proto na stužkováku můžou být i „nevhodná témata“ :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.9.19 20:40
@zrcadlo píše:
Ale stužkovací večírek NENÍ maturitní ples, ne? U nás je stužkovací večírek podzimní neformální akce jen pro studenty a učitele (žádní rodiče), kde se rozdají malé stužky, které se pak nosí na batohu/bundě apod., a označují maturanty. Velká šerpa se pak rozdá na maturitním plese, což je samozřejmě slavnostní akce i pro rodiče/příbuzné/kamarády/spolužáky z nižších ročníků.

U nás je jen jeden ples, kde maturanti dostanou stužky či šerpy - dle výběru a je to jak reprezentační akce školy, tak událost pro rodiče. Pak si děcka akorát udělají večírek, kde se všichni zboří až mají maturitu za sebou.

  • Citovat
  • Upravit
16284
12.9.19 20:44
@Anonymní píše:
U nás je jen jeden ples, kde maturanti dostanou stužky či šerpy - dle výběru a je to jak reprezentační akce školy, tak událost pro rodiče. Pak si děcka akorát udělají večírek, kde se všichni zboří až mají maturitu za sebou.

Tak u nás se boří i na podzim :mrgreen:, ples většinou bývá až někdy v únoru.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
24138
12.9.19 20:45

Přijela k nám pouť - a klidně dohromady estetiuku 90. kolotočářů dohromady s prvorepublikovými poutěmi a kabarety.

Vodní svět

Benátský karneval

Frozen/ledová královna

Komiksy a superhrdinové

Pohádky tisíce a jedné noci

Western

Upíři, vlkodlaci a čarodějnice.

Nebe a peklo

Startrek/Starwars

Horory

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5654
12.9.19 20:50
@zrcadlo píše:
Tak u nás se boří i na podzim :mrgreen:, ples většinou bývá až někdy v únoru.
:mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová