Snažíme se o miminko a máme spolu styk obden

Anonymní
6.1.20 22:52

Styk

Ahojky je pravda, ze je lepší mít pohlavní styl obden??? Já svoji ovulaci asi ani nepoznám a mám styl obden myslíte, ze to takhle stačí?? O miminko se snažíme

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
6.1.20 22:57

My když jsme se snažili, tak jsme měli obden a v době ovulace, nic jsem neměřila, ale odhadla to na nějaký ten 12-17 den jsme se snažili denně. Mám 3 děti a jeden potrat před prvním dítětem v 9tt, všechny počaté první až druhý měsíc snažení.

• Nahlásit
  • Citovat
21331
6.1.20 23:02
@Anonymní píše:
Ahojky je pravda, ze je lepší mít pohlavní styl obden??? Já svoji ovulaci asi ani nepoznám a mám styl obden myslíte, ze to takhle stačí?? O miminko se snažíme

Podle mě stačí i každé tři dny. Ale já to nijak nehrotila. Sex na příkaz teda nebyl. Navíc při našich rozdílných pracovních povinnostech… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22220
7.1.20 00:30

10-16den cyklu obden nebo co tři dny… Dle chuti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
7.1.20 00:46

Já myslela, že je dobré mít sex, když jsou partneři sexuálně naladěni a mají na něj chuť 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 08:14

@yocheved to my máme, jako my jsme schopni mít sex každý den klidně 3× :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
7.1.20 08:51

Ne, nejlepší je to za úplňku o půlnoci, u hřbitovní zdi za troubení jelenů, když jsou v říji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21331
7.1.20 09:49
@juni29 píše:
Ne, nejlepší je to za úplňku o půlnoci, u hřbitovní zdi za troubení jelenů, když jsou v říji.

Pak to ale bude kluk. Co když chtěj princezničku?  :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
476
7.1.20 10:19

@Russet tak to samý, ale v lese u studánky :mrgreen:
anonymní tulipáne, my když sme se snažili o mimi tak sme to zkoušeli ob den, ale zkus si koupit ovulační testy a zkoušej. Já sem třeba měla tak rozházený cykly, že sem ovulovala třeba jednou za 5 cyklů. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 19:48
@Anonymní píše:
My když jsme se snažili, tak jsme měli obden a v době ovulace, nic jsem neměřila, ale odhadla to na nějaký ten 12-17 den jsme se snažili denně. Mám 3 děti a jeden potrat před prvním dítětem v 9tt, všechny počaté první až druhý měsíc snažení.

A jak se to počítá? Myslím tím jak si spocitala ten 12-17 den co tím myslíš? Promiň jsem nezkušena je mi 21 let

• Nahlásit
  • Citovat
476
8.1.20 09:26
@Anonymní píše:
A jak se to počítá? Myslím tím jak si spocitala ten 12-17 den co tím myslíš? Promiň jsem nezkušena je mi 21 let

někdo to na sobě pozná, lehce pobolívá bříško. Jinak se říká, že by to mělo být cca v polovině cyklu, ještě mně napadlo měřit bazální teplotu. Taky sem otěhotněla v 21 tak přeji hodně štěstí, to moje 2měsíční štěstíčko mi teď tady žvatlá v houpátku :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22220
8.1.20 17:24
@Anonymní píše:

Od prvního dne menstruace…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama