Su Jok - MUDr. Biljaková

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pampeliskam
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 27.11.15 15:49
Su Jok - MUDr. Biljaková

Máte někdo zkušenost s touto alternativní metodou? Osobně nevím co si o tom myslet a jestli věřit úspěšnosti téměř 100%…
Bylo mi doporučeno chodit každý týden po dobu 3 měsíců + léčba, detox, jedna návštěva je na 2-3 hodiny.

Reakce:
Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30174 příspěvků 27.11.15 15:53

To bude nějaká ptákovina s cílem z lidí vytáhnout peníze. Kolik si za to pí. dr. říká?

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 27.11.15 15:55

@Pampeliskam zadej si to na emiminovským vyhledavači…něco málo vyjede

Pampeliskam
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 27.11.15 16:02

@Burj Chalifa jedna navsteva 700,– a neco na leky
@Izzz nevyjizdi tu nic

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30174 příspěvků 27.11.15 16:05
@Pampeliskam píše:
@Burj Chalifa jedna navsteva 700,– a neco na leky
@Izzz nevyjizdi tu nic

to jsem si myslela. :mrgreen:

Pampeliskam
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 27.11.15 16:08

@Burj Chalifa tim mi moc nepomuzes… Vyjde to cca na 10000,– furt levnejsi nez CAR

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.15 16:19

Ahoj, sujok znám.. ale za tu cenu? NE! Zkus raději čínskou medicínu a akupunkturu.. tohle si můžeš někde najít na netu a zkoušet doma sama.. kup si akupresurního ježečka s prstýnkem a masíruj si tím body na ruce - celé dlaně.. prstýnkem prsty.. viz najdi si návod, nevím přesně..jako ten sujok je asi dobrej, ale myslím, že daleko lepší a asi i rychlejší je akupunktura..a bude to stejný princip..toť můj názor.

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 27.11.15 16:20
Pampeliskam
Ukecaná baba ;) 2290 příspěvků 01.12.15 09:51

@Izzz to jsou jen odkazy, zadne zkusenosti

papajja3
Nováček 6 příspěvků 11.02.17 14:41
Biljakova celostni medicina - otehotneni pro snazilky

Ja znam Mudr. Biljakovou protoze jsem k ni zacala chodit kvuli otehotneni. Bylo mi 38 let a zkouseli jsme miminko uz pres rok. Pani doktorka tka troxhu kouzli a to hlavne kvuli tomu ze neaplikuje jen jednu metodu zjednou za xtou dobu. Pacient nastoupi do nepretrzite terapie doma a u ni v ordinaci tak jak to je žádoucí. Pracuje s akupunkturou akupresurou fyzioterapeuticky magneticke banky magnety… a spousta dalsiho. Nauci vas co muzete delat doma a jak to delat spravne. Vysledky takoveho pristupu jsou uzasne prave diky intenzite a jejim hlubokym a rozsahlym znalostem. Ja jsem napriklad otehotnela po 14 dnexh co jsem k ni zacala chodit. Takze jsem k ni stihla dojit dvakrat. Ale pak jsem radeji dochazela jeste prcni trimestr. Takze vim jak jeji lecba pomohla i jinym. Kdo ji zna tak ji chvali do nebe :-))

Ukolébavka
Nováček 1 příspěvek 31.05.17 13:23

Zdravím, znám paní doktorku Biljakovou už roky a několkrát mě doslova zachránila z doslova paralyzujících zdravotních problémů, se kterými si klasičtí lékaři nevěděli rady. Takže nemám osobní zkušenost s pomocí s otěhotněním, ale celou tu dobu se tam potkávám se zoufalými mladými po miminku neúspěšně dlouho toužícími ženami, zrovna tak, jako s trošku rozechvělými „těhulemi“, které ještě nedokázaly uvěřit, že by přece jen mohly miminko úspěšně nejen počít, ale i donosit a porodit. Viděla jsem ale velikánskou krabici fotografií miminek, kterým paní doktorka pomohla na svět, k do té doby „neplodným“ rodičům. Jen pro samou práci zatím „nebyl čas z nich vyrobit nástěnku“ :-) Zrovna tak tam potkávám spoustu lidí, kteří sem chodí s jinými zdravotními potížemi, zrovna jako já, a ještě jsem neslyšela zvěst o nikom, komu by paní doktorka aspoň částečně nepomohla. Detox jsem absolvovala taky, zrovna tak můj partner. Nám oběma to přineslo ohromnou úlevu a můj chlap (naprosto nenakloněný alternativím metodám léčení) sám prohlašuje, že mu to úplně změnilo život k lepšímu.

Veru.Vera
Kecalka 349 příspěvků 14.03.19 22:20
Vyhozené peníze

Přidávám také svoji zkušenost. Sice je to už dva roky, ale troufám si tipovat, ze se za tu dobu asi nic nezměnilo.

K paní doktorce jsem šla po 2 letech neúspěšného snažení. Při první návštěvě mi řekla, ze jsem v pořádku a do tři měsíců otehotnim a také to ze bych měla docházet každý týden.

…když to zkratim, nechala jsem tam cca 10 tisíc a opravdu jsem věřila ze mi pomůže. Po 4 měsících se žádný zázrak nekonal a ona se mě zeptala jestli docházím do nějakého CAR, a ze bych měla jít na inseminaci. (No a samozřejmě ji podpořit dalšími návštěvami u ni… )

To byla také moje poslední návštěva u paní doktorky. Nakonec jsem po 4 letech opustila alternativní medicíny a otěhotněla po IVF. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >