Sucho v puse a nose

28
19.3.21 15:24

Sucho v nose a v puse

Zdravím Vás. Už necelý týden mě trápí sucho v nose, tím pádem se mi hůře dýchá, do toho mám i sucho v puse, když se napiju, vůbec to nepomáhá :( při zátěži se zadychavam… setkali jste se s tím někdo? Můžete poradit co by to mohlo byt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
978
19.3.21 16:38

Nechci plasit, ale me tak zacinal Covid…udelejte si test…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1516
19.3.21 16:46

Covid :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
19.3.21 16:48

Sucho v nose a v puse

Testy máme pravidelně ve čtvrtek v práci a pozitivní nejsem. Přitom už to sucho mam od úterý:( je to pocit jako by kolem mě nebyl vzduch a dýchala jsem jen sucho i venku :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
19.3.21 16:52

Sucho v nose a v puse

Nemám rýmu ani kašel :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1516
19.3.21 16:54
@AhaMhh píše:
Testy máme pravidelně ve čtvrtek v práci a pozitivní nejsem. Přitom už to sucho mam od úterý:( je to pocit jako by kolem mě nebyl vzduch a dýchala jsem jen sucho i venku :,(

A vis ze ty antigenni testy maji nejsou vubec spolehlivy? vsadim pade, ze to je Covid :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56103
19.3.21 16:58
@AhaMhh píše:
Testy máme pravidelně ve čtvrtek v práci a pozitivní nejsem. Přitom už to sucho mam od úterý:( je to pocit jako by kolem mě nebyl vzduch a dýchala jsem jen sucho i venku :,(

Nech si udělat PCR test, obvoďák by tě měl poslat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
19.3.21 16:58

Tipla bych taky covid, měla jsem to samé. Děláte si PCR testy? Asi ne, že…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
19.3.21 18:13

@Jitul.kaaa9 PCR ne, klasické antigenní… jak dlouho jste to měla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
19.3.21 18:14

@Petája jak dlouho Vam to trvalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
978
19.3.21 20:08
@AhaMhh píše:
@Petája jak dlouho Vam to trvalo?

Uz si presne nepamatuji, ale napred bylo to sucho v nose a puse a ostatni priznaky se pridaly urcite vice nez po 10 dnech, krome vysoke horecky se u mne vystridaly snad vsechny obvykle priznaky. Bojovala jsem s tim docela dlouho.
Zajdete si na ten PCR test…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2858
19.3.21 20:14

Mivam bezne silenou zizen, ktera nejde zapit, i s jinyma virozama. Ale testem nic nezkazis, vzhledem k situaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3288
19.3.21 20:44

@AhaMhh před měsícem mi začaly první příznaky a občas nemůžu dodýchnout ještě teď. Tak týden to bylo hodně intenzivní, pak se to začalo zlepšovat, ale jde to pomalu. Horečky ani kašel jsem neměla. První dny jen bolesti hlavy a pálení/sucho v nose a krku, až pak přišly problémy s dechem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat