Suchý dráždivý kašel s nízkou teplotou

Anonymní
1.12.19 22:37

Suchý dráždivý kašel s nízkou teplotou

Maminky mám doraz syn má suchý, dráždivý kašel (kolik má před pozvracenim), rýmu, občas si ztěžuje na bolest v krku, ale nic tam nevidím a nyní k tomu má teplotu opakovaně 34, 5-34,7.podotykam, ze mi spí v teple mikine, je prikryty dekou. V ložnici mám 22,5 stupně a k tomu zaple topení. Chci se tedy zeptat zda ho dát do školky nebo si nechat doma popř. Jestli má někdo zkušenost s co to bylo? Děkuji za nazor

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1648
1.12.19 22:44

Zdravím…
Mame podobny problém :zed: u nas je to ale bez te nizke TT, je mi to divné :( poradne zahrat, je podchlazeny a rano k dr!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8746
1.12.19 22:44

Dcera když suše kašle, tak má zadní rýmu, hleny tečou do krku. V podstatně z léků na to žádnej nezabírá, možná sinupret, nesmí se na noc. Pomáhá ji výplach nosu konvičkou. Ta teplota se mi moc nezdá, co máš za teploměr?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.12.19 22:47

@PetraMerry taky je mi to divné, když spí v teple mikine a ještě pod dekou. Přitom ruce má hořký, nohy studený už sem mu na dala i ponožky tak snad si je nechá

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.12.19 22:49

@Tarinka mám celní (kupovaný v lidlu, ale stejně mi i měří z lékárny co jsem kupovala, ale ten občas blbne) a je jedno jestli měřím v uchu nebo na cele

• Nahlásit
  • Citovat
1648
1.12.19 22:52
@Anonymní píše:
@Tarinka mám celní (kupovaný v lidlu, ale stejně mi i měří z lékárny co jsem kupovala, ale ten občas blbne) a je jedno jestli měřím v uchu nebo na cele

Divny, proste ho zahrej a dej sirup na kašel, ja cetla ted o cernem kasli, tak me to napadlo, ale to asi nee, ale urcite bych k dr rano sla:confused:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.12.19 22:57

@PetraMerry pro klid s ním ráno dojdu k lékaři ať je klid, mám ještě batole tak ať si to kluci nepredavaji. Mladší syn má jen rymicku a stačí mu to celkem u toho trpí

• Nahlásit
  • Citovat
1.12.19 23:20
@Anonymní píše:
@Tarinka mám celní (kupovaný v lidlu, ale stejně mi i měří z lékárny co jsem kupovala, ale ten občas blbne) a je jedno jestli měřím v uchu nebo na cele
Čelní teploměr hodit do kose! I v nemocnici měří špatně a to je používaj pořád dceři pro změnu neustále měřil teplotu přivezla jsem si vlastní a teplotu neměla takže masakr… Není nad poctiví rtuťový nebo klasika v podpaží…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1648
1.12.19 23:21
@Tereza1606 píše: Čelní teploměr hodit do kose! I v nemocnici měří špatně a to je používaj pořád dceři pro změnu neustále měřil teplotu přivezla jsem si vlastní a teplotu neměla takže masakr… Není nad poctiví rtuťový nebo klasika v podpaží…

Souhlas:thumbsup:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama