Špatný spánek po šesté nemoci

12
1.12.19 20:06

Špatný spánek po šesté nemoci

Ahoj, měla bych na vás dotaz, jestli jste se s tímto taky někdo setkal. Od čtvrtka jsme byli s chlapečkem, 6 měsíců, v nemocnici. Měl vysoké horečky, průjem, byl dehydrovaný.. takže jsme skončili na kapačkách. Po všech testech, které byly v pořádku, nám doktoři diagnostikovali šestou nemoc, jelikož se malý osypal.
Ale k tématu. Od nemocnice mi strašně špatně spinká. Je příšerně unavenej, ale každejch třeba 5 minut se budí, pláče. Občas ze spánku, občas ho to vzbudí a musím třeba 2 hodiny uspávat. Připisovali jsme to kanyle, kterou měl v hlavičce. Ale ode dneška jsme doma, po kanyle má teda na hlavě bouličku, ale pláče stejně. Žalostně uplně. Nevíme vubec, jak mu pomoct. :(
Máte s tímto někdo zkušenost? Poradili by jste mi něco, co zabralo u vás? Mockrát děkuji!

PS: ještě bych zapomněla, že pořád uplně minimálně papá. Jak mlíčko, tak příkrmy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1800
2.12.19 08:00

My tedy se sestou nemoci v nemocnici nebyli, ale do te doby usinal a spal sam, potom trvalo 1 rok nez se to upravilo. Musel usinat v náručí a v noci se furt budil :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
2.12.19 13:11

@lupilka.cz
To mi ani neříkejte 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...