Sunar premium - chuť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terez001
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 11.07.18 15:25
Sunar premium - chuť

Ahoj holky, už opět propadám zoufalství a zakládám téma. :zed:
Miminko 4,5 měsíce mi nechce pít moc UM, vypije tak 70 ml klidně po 2, i 3 hodinách a i to do něj musím soukat, sám vypije tak 50. V noci i 150, ale to ve spánku, jak otevře oči, konec. Celkově mi dá dohromady max 500ml. Na radu tady jsem koupila Sunar, prý je nechutnjěší. Jenže on pije i tak málo. Mám Premium 1 a přijde mi to jako nasládlá voda. Měli jsme Nutrilon profutura, ten by krásně smetanový, oproti sunaru mléčnější. Co si pamatuju, první syn měl chvíli Complex a byl sladší a chutnější. Opravdu je premium chutově jiný, než complex? První syn ho měl ale až po roce, tak nevím, jak chutná jednička.
nevím už co děla, malý málo čůrá. Příkrmy taky katastrofa, masozeleninu sice sní tak 100 - 120 g, ale stylem, že mu dám lžičku a hned vrazím dudlík a takto to sní. .Jinak to plive a vystrkuje jazykem ven.A nezapije to ničím, ani čajem . Vůbec by nemusel jíst :zed:
Můžu dávat i kaše? Jsem už zoufalá každé krmení je boj - neúspěšný :( Poradte nějaké chutné umělé mléko, neo to nemá smysl měnit? :nevim:

Reakce:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5633 příspěvků 11.07.18 15:36

Neměň to, dej mu šanci si na tu chuť zvyknout. Můj malej taky nikdy moc nepil, většinou vypil tak 60ml někdy 90 a to byl už svátek… Co se týče příkrmů možná na to jdeš moc rychle, v 4 a pul měsících už dávat masozeleninu mi přijde docela fofr, má se začínat nejdřív od 4 měsíce, týden třeba mrkev, další týden třeba brambor, dýně, cuketa, prostě jednoslozkove příkrmy a postupně přidávat, maso až tak od půl roka. S kaší bych ještě vydržela. Jinak jak přibírá? Co na to dr?

Terez001
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 11.07.18 15:40

Maso na radu doktorky jsem začala dávat po 14 dnech, ale zatím jen ve skleničkách, moc tam toho není. Bojím se, aby mu něco nechybělo. Zeleninu jsme zkoušeli každou tak 3 dny pak i maso. Malý má teda přesně 4 měsíce a 3 týdny, příkrmy jsem začala od 4. uk. měsíce, ne dřív.
Přibírá, no divím se, že něco přibral. Od kontroly za 3 týdny přibral 400 g. není to málo ani moc, ale to trošku pil mlíka víc. I ve 2 měs. pil 140 ml na jendo krmení, ted hrozně blbne (poslední měsíc). Dr to nějak neřeší, prý přibírá a nezdá se jí, že by strádal. Má 7 kg ted, ale on ted hrozě málo čůrá, klidně by mohl mít 2 plíny na den :nevim:

Terez001
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 11.07.18 15:43

@Kriss Tina

Jinak zeleninu samotnou nechce téměř vůbec, pláče u toho. S masem mi to sní :roll: Ale nedávám každý den. Nejhorší je, že sní zeleniny tak 2 ležičky a ani mlíko si nedá, aby se dokrmil. Dnes mi jen spí, nechce skoro jíst. Asi zavolám dr zítra :?

warita
Echt Kelišová 8254 příspěvků 11.07.18 15:46

@Terez001 Me prijde chutove dobre Babylove z DMka. Jen nevim, jestli je to chuti, ze ti malo pije.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8512 příspěvků 11.07.18 16:08

Já teda osobní zkušenost nemám, ale prý by se mělo mléko měnit až po určité době, takže teď bych aspoň týden - 10 dní dávala ten Sunar pak případně změnila. Manželova sestřenice si hodně chválila DMkové mléko, kluci na něm vyrostli :)

Terez001
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 11.07.18 16:17

Holky první syn zkusil to DM kové a nechutnalo mu, ani mně. Nevím, jak chutná jedinčka teda, ale podle mě to u nás asi chutí mlíka nebude. Po tom sunaru pořád prdí, Nutrilon byl super, tádné bolesti, kakal, ale pak už taky nepil.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8512 příspěvků 11.07.18 17:11

@Terez001 tak teď chvíli nech ten Sunar ono i to bříško si musí zvyknout a pak se vrať k Nutrilonu.
Mě třeba nechutná žádné UM :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >