Sundavá prádlo

1102
10.7.10 12:25

sundavá prádlo

Potřebovala bych poradit jak odnašit psa sundavat prádlo ze šňŮRY, DĚLÁ TO POKAŽDÝ KDYŽ JDEME NĚKAM PRYČ S DĚTMA, NEBO DO RÁNA ..Je mi jasný že to jde o truc že sní nejsme ale už jsme z toho dost naštvaná :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

992
10.7.10 12:29

jééé, já asi moc nepomůžu, ale vzpomněla jsem si na své dětství, když mamce čerstvě vypravé a pověšené prádlo chodili sundavat kůzlata. Nakonec to děda vyřešil tak, že kus zahrady, kde se věšelo prádlo zahradil, aby tam kůzlata nemohla. Nevím, kde věšíš prádlo, ale nedá se tomu nějak zabránit tím, že pes k němu nebude mít přístup?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4132
10.7.10 13:14

Obávám se, že tohle neodnaučíš :think: . Snad jen zamezit nějak přístup k pověšenému prádlu. Když to dělá ve vaší nepřítomnosti jiné řešení nevidím. Náš hafan nesmí k výběhu morčat, když jsme doma vzorně je přehlíží, když je chvilku o samotě dobývá se k nim :cert: . Zkoušeli jste dát při odchodu nějakou zábavu -kost, balonek? Ale to ho asi zabaví jen na chvilku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5907
10.7.10 13:56

Tak nám ho pes vyloženě nesundavá,ale pokud nějaký kousek sám spadne,tak se my stalo,že ho rozkousal.Přesně,pokud jsme pryč bez něj,tak trucuje.Odnaučit to asi nejde,nějak zatarazit přístup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Boo
264
21.7.10 09:19

Také myslím, že ho to neodnaučíš. Náš pes, když doma zůstane sám, tak si musím poctivě všechny věci co mají zip uklidit, jinak mi zip za trest vykouše (kabelky, mikiny…) Jednou se mi dostal do skříně (dodnes to nepochopím, jak zvládnul) a vyndal si všechny moje podprsenky a vykousal takovou tu mašličku, kterou výrobci dávají doprostřed :mrgreen: ale jinak byly naprosto nedotčené :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama