Reklama

Sušička a prádlo se štítky Nesušit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Poiu
Závislačka 3052 příspěvků 04.10.18 09:16
Susicka a pradlo se stitky Nesusit

Omlouvam se za nove tema, ale prosim o rady.
Mam od vcera novou(prvně) susicku. A jako spravna novopecena uzivatelka tapu. Spoustu oblecni ma samozřejmě, ze se nesmi susit, tak se tazi tech co susicku maji… Susite v ni vse bez ohledu na stitky? Nemluvim o pradle ktere vysoke teploty opravdu nesnese. Ale treba decke obleceni ma snad kazde druhe stitek nesusit v susicce. A prave deckeho mam nejvic. Dekuju za kazdou radu :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19067 příspěvků 04.10.18 09:18

Suším všechno a na štítky nekoukám. Jen si dej pozor na gumové obrázky a takové ty lepené obrázky co mají v sobě flitry. A počítat s tím, že se občas něco může srazit

Příspěvek upraven 04.10.18 v 09:19

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 04.10.18 09:18

Suším všechno krom krajek a svetrů. Zatím přežilo prakticky vse. Na stitky dlabu, prádlo, co nepřežije susicku stejne nema u mne doma co dělat :mrgreen:

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 04.10.18 09:19

@Poiu dětské oblečení suším úplně všechno. Zatím jsem žádný problém neměla. Ani u dražších kousků z Nextu.

7.straka
Stálice 54 příspěvků 04.10.18 09:22

Hele u dětského je problém s obrázky (takové ty nalepovací), ty teplem v sušičce můžou popraskat. A taky mám zkušenost, že dětské prádlo, hlavně to nové, se rádo srazí. Jinak já dávám i džíny, ale nikdy svetry, funkční prádlo a „lepší" podprsenky a dětské tedy jen to bez obrázků.

ivašot.
Kelišová 6408 příspěvků 04.10.18 09:22

Štítky neřeším, stejně je mám u většiny věcí ustřižené, a suším všechno.

terinka4444
Hvězda diskuse 67199 příspěvků 04.10.18 09:23

Suším všechno, neřeším. Nedávám svetry a funkční sportovní prádlo, jinak to tam hážu hlava nehlava :mrgreen:

Heivka
Závislačka 3115 příspěvků 04.10.18 09:23

Kromě pár opravdu výjimečných kousků v sušičce suším všechno, no to nezvládne nemá u mě doma co dělat, jenom pozor na nastavení teploty, když použijete hodně teplý program (u mě je označený jako na bavlnu) tak to může dost věcí srazit. Taky je potřeba jinak třídit prádlo, protože takový ručník mezi věcmi z elastanu zbytečně prodlouží sušící cyklus. Takže stejně materiály k sobě a věcí co mají dlouhá ramínka nebo delší šňůrky sušit ve velkém pytlíku na prádlo.

terinka4444
Hvězda diskuse 67199 příspěvků 04.10.18 09:25
@Tichošlápek píše:
Suším všechno krom krajek a svetrů. Zatím přežilo prakticky vse. Na stitky dlabu, prádlo, co nepřežije susicku stejne nema u mne doma co dělat :mrgreen:

já už teď i nakupuju podle toho, co zvládne sušičku :mrgreen: trika s obrázkama nekupuju, právě proto, že to nevydrží v sušičce :mrgreen: pravda, teď jsem jim nakoupila šaty s těme měnícíma flitrama, strašně po tom dcerka toužila, taky ty tam raději nedávám, drahé šaty taky vyvěsím na ramínko, ale jinak prostě nakupuju tak, aby to mohlo do sušičky.

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 04.10.18 09:25

Já susim taky vsechno. A už se mi stalo, že se mi odlouply obrázky a nebo nazehlovacky. Neřeším, nekupujeme oblečení za tisíce.

zudina
Ukecaná baba ;) 2119 příspěvků 04.10.18 09:28

Me se teda detsky bavlneny vzdy srazi, takze detsky nesusim

ugluk
Hvězda diskuse 42686 příspěvků 04.10.18 09:49

Používám rozum, takže když se pět bavlněných trik sušit smý, šestý tam šoupu taky. Mám zkušenost, že někteří výrobci se jistí a zakážou sušení úplně všeho, takové ty „lepší“ značky naopak nemají problém povolit sušičku všude. V tomhle jsou dobrý dětský věci ze sekáče, protože už mají většinou aspoň pár pracích a sušicích cyklů za sebou, takže už se ani nehnou :)

ugluk
Hvězda diskuse 42686 příspěvků 04.10.18 09:51

Jo a některý věci nemaj rády sušení, když jsou poprvý praný. Takže když koupím něco novýho a nejsem si jistá, usuším na šňůře a do sušičky cpu teprve ty další cykly, když už je to víc ustálený.

TinaAn
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 04.10.18 09:54

Suším všechno (i funkční oblečení-mám na to program, i trika s obtiskama a měnícíma flitrama, i vlnu-opět spec.program) , na cedulky nekoukám.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2195 příspěvků 04.10.18 09:55

Suším téměř vše, nesuším svetry, halenky a manželovi košile.

U dětských s obrázky mám zkušenost, že když je to s ostatníma balno věcma, tak se obrázku nic nestane. A než se začne loupat, tak už to to dítě stejně nenosí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >