Sušička Beko - prádlo nevoní

693
9.1.20 16:06

Sušička Beko nevoni prádlo

Zdravím :mavam: nemáte někdo tuhle sušičku? :lol: https://susicky.heureka.cz/…specifikace/#… Prádlo klasicky vyperu v gelu s aviváži, po vyprání voní, ale jakmile ho ususim v sušičce tak ztratí úplně vůní. Tudíž aviváž je zbytečná.. A já chci aby vonělo :mrgreen: Jak na to? Co používáte? :think: Mám aviváž cocolino, a občas Lenor.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13202
9.1.20 16:07

Aviváž do sušičky nepatří. Zanese ti čidla a filtry. Pořiď si vonné ubrousky do sušičky. Ty trochu pomohou, ale prádlo ti nikdy nebude vonět jako vyprané v aviváží a volně usušené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1494
9.1.20 16:13

Ahoj aviváž nepatří do sušičky… Ubrousky jsou k ničemu máme sušičku Beko dá se do ní koupit 5akova jako y plastová kostka a v ní je vůně… Ta se dává do zásobníku který je u filtru kondenzátoru. Stojí kolem 150kc a vydrží až 100 sušení :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1494
9.1.20 16:17

Každopádně my ji dostali se sušičkou… Je třeba zjistit jestli bude pasovat i do té vaší :think: ul

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
606
9.1.20 16:20

Nikde jsem se nedocetla, že by aviváž do sušičky nepatřila. Pokud by sušičce vadila, zřejmě by to výrobce napsal do manuálu. Spíše jsem se dočetla, že trošku aviváže by se při praní mělo používat, aby nedošlo ke statické elektřině, kvůli které by se mohlo prádlo při sušení vznítit. Ne každá sušička má zásobník na kostičku s vůní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1138
9.1.20 16:33

Avivaz susicku nici a teplota v susicce kazdou vuni/pach znici. Existuji ubrousky do susicky ale za me tedy moc nefunguji. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2423
9.1.20 16:35
@Ju21na píše:
Nikde jsem se nedocetla, že by aviváž do sušičky nepatřila. Pokud by sušičce vadila, zřejmě by to výrobce napsal do manuálu. Spíše jsem se dočetla, že trošku aviváže by se při praní mělo používat, aby nedošlo ke statické elektřině, kvůli které by se mohlo prádlo při sušení vznítit. Ne každá sušička má zásobník na kostičku s vůní.

je to tak, aviváž do sušky nepatří a aviváž je stejně k ničemu

tady o tom něco je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1494
9.1.20 16:37

Jak jsem psala ubrousky jsou drahé a moc nevoní. Z odkazu na sušičku mi přijde že máte hodně podobný typ nebo ten samý co my… Zjistěte jestli tam je ve dvirkach od filtru kondenzátoru dvě souběžné lišty na tu kostku. Nebo si zavolejte na infolinku Beko a doptejte se na to.. Ra kostka voní perfektně… Každopádně kdyby jsme ji nedostali se sušičkou a já nepatrala kam to přijde a co to je tak ani nevím že se tam nějaká vůně dá umístit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23354
9.1.20 16:51

Mě voni ze sušičky prádlo po Arielu Breeze nebo jak se to jmenuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8555
9.1.20 16:52

Aviáž nedávám, kupuju ubrousky z DM, voní krásně, ale jen chviličku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32170
9.1.20 16:57
@Ju21na píše:
ja to v manualu mam. zanasi cidla. Ubrousky, v DM maji vonavou vodu do susicky…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
9.1.20 17:29

Máme stejnou susicku a voní jen detske prádlo vyprané v tekuté Lovele…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
627
9.1.20 18:11

@Ufinka87 Můžeš prosím vyfotit, kam to dáváš. Já mám teda Bosch, ale třeba by to tam šlo taky.
Jinak někdy používám ubrousky a nebo vonime jen čistě pracím práškem. Když teda peru povlečení, tak tam avivaž dám. Taky bych řekla, že pomáhá vypnout susicka tak 5- 10 minut před koncem sušení, to mám pocit, že pak voní víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12393
9.1.20 18:51

Mě stačilo vyprat v gelových kapslích Ariel a i přes sušičku to prádlo vonělo tak, až to bylo nepříjemný. Nesnáším převoněný prádlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1494
9.1.20 21:06

@Kajak18 no ráda bych ale sušičku mám ve vestavěné skříní a mám před ní lištu a ta se musí sundat a to dělá muž. Prostě zepředu když se podíváš ba tu sušičku je vlevo dole obdélníkový vykroj-kryt ten sundej a na tom krytu z vnitřní strany musí být souběžné drážky teď nevím jestli zapuštěné nebo vystouple ale to poznáš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama