Sušička mi sráží oblečení

46
31.5.21 12:07

Sušička mi sráží oblečení

Holky, už mě to nebaví, dám oblečení do sušičky a vytáhnu o dost menší…taky někdo řešíte? Sušičku máme Bosch…diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
959
31.5.21 12:10

Taky to tak máme, dala jsem pohodlnost stranou a oblečení u kterýho si nejsem jistá dávám na sušák, zbytek do ní :mrgreen:
Jak tomu zabránit mi nikdo ještě neporadil a i třídení podle materiálu nepomáhá, mam oblíbený trička koupený ze stejnýho materiálu jen v jiné barvě a půlka je v pohodě, druhá zmenšená :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9715
31.5.21 12:17
@xvitko13 píše:
Holky, už mě to nebaví, dám oblečení do sušičky a vytáhnu o dost menší…taky někdo řešíte? Sušičku máme Bosch…diky

Mně taky, hlavně v lednu. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
31.5.21 12:18

Taky mame Bosch a taky srazi… Ja vzdy kupuju o cislo vetsi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
31.5.21 12:19

Buď kupuješ nekvalitní levný oblečení z nevysrážené bavlny (pepco, kik apod) nebo sušíš na špatný program. Já tenhle problém nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1577
31.5.21 12:21

Máme LG. Lepší halenky tam nedává. Obyčejné trička dávám a kupodivu se sráží jen ty manželovi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
31.5.21 12:24
@KalamityJohn píše:
Mně taky, hlavně v lednu. :think:

Ale to přibereš na váze po Vánocích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
31.5.21 12:26

Já dávám skoro všechno a nesrazilo se mi nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53532

Často pomůže to první sušení novýho oblečení bez sušičky a pak už do ní. Jinak neporadím, Bosch mám už léta a nemám problém, a ač tam necpu všecko, tak spoustu věcí i takových, co tam ofiko nesmí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6680
@Janli píše:
Buď kupuješ nekvalitní levný oblečení z nevysrážené bavlny (pepco, kik apod) nebo sušíš na špatný program. Já tenhle problém nemám.

V sušičce se mi nikdy nekvalitní levný hadry z pepca nesrazily. Jediný co se mi srazilo, byly dvě třicet let starý kvalitní bavlněný pleny. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23003
31.5.21 12:36

Mě to sice nedělá, ale oblečení dávám na jemný program. Na eco jen povlečení a ručníky. Dělá mi to sem tam nekvalitní oblečení. Nekupujeme žádný luxus a sem se třeba zdeformuje tričko - roztáhne a zkrátí.
Máme Miele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23003
31.5.21 12:37
@mackA159 píše:
V sušičce se mi nikdy nekvalitní levný hadry z pepca nesrazily. Jediný co se mi srazilo, byly dvě třicet let starý kvalitní bavlněný pleny. :think:

Mě dětský kašmírovy svetr. Podedeny, nenapadlo mě, že je to takový poklad. Byl z velikosti asi 128 na panenku 8o :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
31.5.21 12:38
@Jolka86 píše:
Ale to přibereš na váze po Vánocích.
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6738
31.5.21 12:50
@xvitko13 píše:

Kdyz tam hodim kasmirovy svetr nebo funkcni spodary, tak je vytahnu mensi. Ne vse se do susicky hazi. Dale se take nastavuje teplota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21524
31.5.21 13:14

Buď davas blbej program, nebo nás nekvalitní oblečení. Já nikdy problém neměla, dětem se musí kupovat o velikost větší, protože to se skoro vždy trochu srazí. Co nechci srazit a vím, ze by mě to mrzelo, tak nechám uschnout jen tak. Taky ne všechno do susicky patří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat