Sušička mlátí - mám ihned reklamovat?

30
12.11.18 21:02

Sušička mlátí

Dobrý den, pořídila sem si sušičku zerowatt c8lg-s ale při zapnutí mlátí v pravidelných intervalech jako když jede vlak.Je to neskutečný hluk..Je to normální nebo ji mám ihned reklamovat.?Stojí na dlažbě v kuchyni.Je volně stojící. diky za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1795
12.11.18 21:08

@humpio mlátí přímo ona? Něco vevnitř? Nebo o ty dlaždičky? Možná bude chtít jen vyrovnat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
438
12.11.18 21:21

Přesně, chce to zjistit, co způsobuje mlácení, a pak je o tázka zda jste se při instalaci drželi návodu a na něco nezapoměli, třeba oddělat zezadu šrouby držící buben, nebo ji vyrovnat nožičky tak, aby byla vodorovně a stabilní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1431
12.11.18 21:34

Máte oddelane šrouby?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
12.11.18 21:35

@Kamkam právě že stojí jak přikovana.Sahala sem i na buben.Nic se ani nehne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
12.11.18 21:36

@-Sára šrouby?Kde…myslím že SME ji jen rozbalili 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
12.11.18 21:37

@Elath zezadu nic není..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
12.11.18 21:41

Ani v knížce nepíší o žádných šroubech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
438
12.11.18 21:49

@humpio jestli v návodu nic není, tak je to samozřejmě můj špatný úsudek, jen , mě to napadlo, vím že to některé ze zadu mají stejně jako pračky. Takobé šrouby, ketré tam jsou jen pro přepravu právě, aby se nic nehlo a při zapojení se musí vymontovat, aby vše fungovalo.
Zkuste ještě projít příručku, jestli jste udělali před zapojením vše a na nic nezapomněli. Pokud jste vše udělali v souladu návodem a furt bouchá, tak určitě reklamovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9556
12.11.18 21:55

Mě podobně mlátila sušička, ale neřešila jsem to, uź nebyla nejnovější. Pak jsem volala servisáka kvůli něčemu jinému a on říkal, že je dost hlučná a že něco vymění a zase bude běhat potichu. Ale kdybys mě zabila, tak nevím, co to v ní měnil :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
12.11.18 21:58

@Elath díky tak ji raději reklamuji..Na autorizovaný servis se nelze dovolat .Na mall.cz mi nebyly schopny poradit zda je to normální nebo ne..Vše jinak pracuje jak má ale to bouchání je hrozný..Sousedka říkala skusit tu podložku jak je pod pračky ale stejně si myslím že by to dělat neměla ale zkušenosti nemám tak se raději ptám..díky za rady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
12.11.18 21:59

@ivašot. Skvělé já ji mam dva dny.. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9556
12.11.18 22:03
@humpio píše:
@ivašot. Skvělé já ji mam dva dny.. :,(

tak to naše byly vadný uhlíky v motoru, ale dělat to začalo až tak po 10 letech. Bylo to takové jako drhnutí kombinované s pravidelnými ranami, přesně jako když jede vlak. Ale u nový to bude určitě něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
932
12.11.18 22:03

Ahoj. My uz na mallu nikdy vic.. Nejdriv nam prisla dvakrat rozmlacena lednicka. Potreti jsme chteli penize zpet. A nedavno nam prisla rozbita pracka. Reklamace trvala pres mesic. Strasny. Uz odtamtud nic nechci. :pocitac: @humpio

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
12.11.18 22:09

@mayunka neee… No tak to zítra obvolam… Čekala sem skoro dva týdny než ji dovezli..to už mě naštvalo..teď zas tohle…díky za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama