Sušička prádla a vůně

282
27.2.21 15:11

Sušička prádla a vůně

Chci se zeptat, jak docílíte toho, aby Vám prádlo i po vysušení v sušičce vonělo aviváží? Používám na praní kapsle persil nebo tekujej a aviváž cocolino a když vyndám prádlo ze sušky, tak mi přijde, jak kdyby ani nebylo vyprané :cert: Máte někdo ňáký fígl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
861
27.2.21 15:16

Já používám Ariel prášek a vždycky modrý Lenor vytáhnu ze susky prádlo a krásně voní i ve skříni dlouho 👀 🙂tak nevím ráda bych poradila třeba je to aviváži?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21135
27.2.21 15:18

Avivaz skoro nepoužívám. Do susicky dám bud ubrousky s vuni nebo kouli, kam se da nalit vůně a ktera nacechrava pradlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
27.2.21 15:19

Peru v německém Persilu Megapearls a prádlo voní. Aviváž nepoužívám už asi 20 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1019
27.2.21 15:22

Do sušičky se nemá dávat prádlo s aviváží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
27.2.21 15:23

Nepoužívejte aviváž pokud máte sušičky :oops: od toho jsou takové ubrousky nebo různé navoněné věcičky. Můžete si ji tim poničit. A prádlo změkčuje i bez.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
27.2.21 15:26

Pouzivam prasek batole, mame teda batole, ale kvuli tomu to neni, on ten prasek krasne a jemne voni + mam avivaz lenor, jedine ten zeleny :lol: a ze susicky mi voni pradlo, rekla bych jemneji, ale porad krasne. Jen opatrne s avivazem a susickou, nesmi se prekrocit davkovani. Jinak do susicky se prodava vune take.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2549
27.2.21 15:29

@Tereza Z tak hlavně by jsi aviváž používat neměla vůbec, když pak dáváš prádlo do sušičky :lol:
Zkus si koupit ty vonné papírky. Ty se dávají k prádlu při sušení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
27.2.21 15:34

Ubrousky do sušičky sem taky měla, ale to vonělo jen chvíli. Nedovedu si představit nedat aviváž do prádla, to by smrdělo snad ještě víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
27.2.21 15:37

@Tereza Z já mám ráda takové fialové hvězdičky. Nevim značku. Myslím maxx nebo woxx. Měli je v daratu. Voní krásně a vydrží tak 2-3 měsice. Ubrousky záleží jak které ale taky už je neberu. Tohle je lepší jak aviváž :palec:

Edit: tak wpro teda :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14696
27.2.21 15:51
@Tereza Z píše:
Ubrousky do sušičky sem taky měla, ale to vonělo jen chvíli. Nedovedu si představit nedat aviváž do prádla, to by smrdělo snad ještě víc.

Pokud ti prádlo po vyprání smrdí, tak ho máš zatuchlé, špatně vyprané. To bych teda nemaskovaka žádnou aviváží, ale řešila lepším vypráním na vyšší teplotu atd. Jinak aviváž může sušičku zničit, protože zanese filtry. Já už roky aviváž nepoužívám a prádlo mi nesmrdí. Ono nevoní nijak, což mi vyhovuje. Používám parfémy a aspoň se to netluče s aviváží na oblečení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2549
27.2.21 15:54
@Tereza Z píše:
Ubrousky do sušičky sem taky měla, ale to vonělo jen chvíli. Nedovedu si představit nedat aviváž do prádla, to by smrdělo snad ještě víc.

Ale jestli ti prádlo zapáchá, tak to bude pračkou a ne sušičkou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
335
27.2.21 15:54

@kavenka ale ty muzes dat avivaz na pradlo a pak susicku, ale musi se dodrzovat predepsane mnozstvi…
Jinak existuji i vune a spreje do susicky.

Příspěvek upraven 27.02.21 v 15:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
27.2.21 15:55

Lu. malaku máte foto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2549
27.2.21 16:05