Úzká sušička – jakou s nimi máte zkušenost?

267
24.11.19 18:50

sušička úzká

Ahoj,
chci se zeptat, mám úzkou pračku (cca 44cm) kvůli prostoru v koupelně. stály by vedle sebe (na sobě by sušička z části byla v okně), tak aby tam nebyl moc velký rozdíl. za pračkou je ještě prostor 4cm a max. 1cm se dá ještě posunout dopředu.

Máte některá i sušičku v tomto/podobném rozměru? Zajímaly by mě zkušenosti s touto menší formou sušiček. Klasickou mít nemůžu a pračku mám stejně na 6kg prádla, tak by měla ta úzká k ní být dostatečná ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5563
24.11.19 18:57

Ahoj, ano, máme nad úzkou pračkou pověšenou na zdi úzkou sušičku už 10.rokem. Kromě menší kapacity na ní nevidím žádný rozdíl od klasické velké. Pracuje výborně, je to Electrolux.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52431
24.11.19 19:08

Úzká nebo mělká? Úzká teda fakt nevím, mělké občas někdo vyrábí, taky jsem měla, Zanussi, ale už je to mnoho let a ten výběr, jestli bude, tak bude velmi omezený. Zadala jsem to do Heureky a vyjelo mi 7 modelů - Candy, Beko, Hoover: https://susicky.heureka.cz/f:4984:-50/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1966
24.11.19 19:09

Máme ůzkou Beko…I s přesahem dvířek a kolečka má cca 49cm je na 7 kg prádla…Super kup…V těch ůzkých moc velký výběr není..Já chtěla původně Hoower ale nenašla jsem nikde na prodejně v realu. Jen v showroomu v Praze… Candy se mi zdály všechny takové vachrlaté a plastové :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
24.11.19 19:11

@ugluk hloubka ideál 44-48 cm, dřív jsem měla pračku s vrchním plněním, teď mám rok úzkou pračku s bočním plněním a řeším sušičku. Výběr je velmi omezený, to vím, spíš mě zajímá, jestli má někdo praktickou zkušenost s nějakou z těch sušiček, co se prodávají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1966
24.11.19 19:13

@kokli2 Já říkám mám ůzkou beko…ale nikde na internetu když zadám to výtobní číslo jsem ji nenašla…Jako by neexistovala.. aTo ji mám dva měsíce. náhodou jsem na ni narazila v Planeu… Candy se mi zdají takové já nevím. Plastové a vetché… Navíc Candy mají zásobník v dvířkách. Naše Beko má i dvojitý filtr a zásobník na vodu zvlášť a dá se napojit i na odpad… Zn Ideál..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52431
24.11.19 19:15

@kokli2 tak to mi opravdu našlo jen těch 7 modelů viz výše. Já zkušenost mám, ale už letitou, ta už se dávno nevyrábí. Jinak první 4 z těch 7 modelů tam má několik desítek recenzí, veskrze kladných, zkus je pročíst, tak bych se toho nebála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1966
24.11.19 19:18

https://susicky.heureka.cz/…specifikace/#… tota je ta kterou mám doma akorát máme označeni fhf.. jinak je totožná…a spokojenost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
24.11.19 19:23

@Ufinka87 jsem se právě dívala, že některé mají tu nádobku na dveřích a to se mi líbí. Když bude stát vedle pračky, můžu jí v nouzi napojit i na odpady. Beko a Hoover mají podobné recenze, ale osobní zkušenost je lepší, takže moc děkuji ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat