Svačinka

RoHa
4.10.09 20:10

Svačinka

Maminky, inspirujte mě, co dávat malému (17. měs.) k odpolední svačince ? Střídám jogurt a lipánka… Ovoce má dopoledne…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5544
4.10.09 20:14

V lete jsem delala tvaroh s ovocem, ted by se daly jeste ruzne ty tvarohove activie a tak. Jinak taky stridame jogurty bile a ovocne, lipanky - ale ty moc nechce. Asi, ze jsou mastnejsi.

Jeste me napada domci puding.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5018
4.10.09 20:20

Jogurt, tvaroh, namazaný chleba (žervé, lučina, máslo+nastrouhaný sýr, marmeláda, domácí pomazánky)…klidně i polévku, k obědu dělám většinou jen jeden chod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.09 20:38

Ahoj, nas Domca bohuzel mleko nesmi, takze ti muzu napsat jako obmenu pro Vas, co davame my :wink:
I kdyz ma ovoce (ze sklenicky) dopoledne, tak odpo ma bud banan nebo takove ty „ryzove“ ovocne musli tycky z DM (vetsinou Alnatura ale i jina znacka, ted nevim, jsou docela drahe :twisted: ) a nebo treba detske susenky + kukur.chleba s UM nebo s cajem. Nekdy si da i suchy rohlik 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4361
4.10.09 21:16

Ahoj,
já teda dělám ještě kaši z ovesných vloček s troškou cukru a skořicí, buď jí má ještě vlažnou když se odpledne probudí nebo studenou u toho je to docela jedno. A taky vařím ten domácí pudink. Malá se mě ještě namazaného pečiva, piškotů něbo něčeho podobného nenají, jen 3× kousne a končí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
505
5.10.09 09:44

Ahoj, dávám bílé jogurty s kukuřičnými lupínkami nebo s ovocem, lipánka, nebo dělám domácí lipánek, tvarohy. Často peču, takže domácí buchty, může se utlouct za buchtou s pudinkem a zakysanou smetanou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2482
5.10.09 15:28

Ahoj,
naše svačiny jsou podobné,malej sní snad všechno,miluje Monte lískooříškové jogurty,rohlík nebo chleba namazaný čímkoliv,ovoce bereme když jdeme ven,po vyspání dojídá obvykle oběd,kterej nedojedl,ale pak spíš chce ovoce,jogurt,loupáček,koláček,..... ale ta buchta s pudinkem musí být výborná !!!!!!!!!!!! ještě jsem takovou nezkoušela 8O :lol: :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama