Švagrová začala bláznit

Anonymní
14.3.20 18:01

Svagrova zacala blaznit

Ahoj, prosim anonym. Mam svagrovou, co zije sama v praze, je ji skoro 50let… my s muzem zijeme od ni neco pres 200 na horach. A dnes mi volala, at ji laskave prijedu nakoupit, ze ona do obchodu se boji, jenze ona se boji vseho, jezdit metrem, jit do zoo, na pout, zvirat. Tak jsme ji nabidli, ze ji objedname rohlik pokud to neumi, ale ze bude az po vikendu, ze ji objedname bezkontaktni dovazku jidla. To razantne odmitla, pry mam prijet nakoupit, dat ji to do sklepa a ona az z toho viry pochcipaji si to vyzvedne :roll: ja uz byla nahlodana jet, at mam klid, ale to chlap odmitl a jestli by nevadilo, kdyby byla u nas, mame velky dum, mela by vlastni pokoj, wc, tak jsem kyvla. Taky to neprijala s tim, ze nemame televizi, pomaly internet a spatny signal :cert: ja fakt nevim co s ni. Tvrdi ze ma posledni pytlik testovin a sunky… jak se vseho boji tak vlitne so prvniho kramu, vezme paty pres devaty a prcha. Jednu dobu se lecila a to bylo lepsi, ale uz pry nechce. Tak ja vazne nevim :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11777
14.3.20 18:03

Je jí 50 a bydlí v Praze, pomoc jste nabídli, tím bych skončila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15221
14.3.20 18:03

Nechat ji byt, az bude mit hlad tak ji nezbyde nez si jit neco koupit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1358
14.3.20 18:08

Tam jde o to, zda je jenom trhlá, nebo začíná mít fakt něco na vážnější diagnózu. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1345
14.3.20 18:20

Neřeš. Pomoc jste nabídli, dokonce víc variant. Nechce, tak ať si trhne.
Normální člověk je vděčný za jakoukoliv pomoc, diktuje si akorát magor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26029
14.3.20 18:22

Neres. Je dospělá, tak si poradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1397
14.3.20 18:25

My taky bydlíme v Praze. A nemáme problém. Zatím ne. Ona je normální magor. Vůbec bych jí nezvedala telefon.
Ona se bojí a tebe do krámu pošle??? A Vy nemáte svůj život, svojí rodinu a svoje problémy?
Co to je za psychouše :roll: :nevim:?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.20 18:26
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim anonym. Mam svagrovou, co zije sama v praze, je ji skoro 50let… my s muzem zijeme od ni neco pres 200 na horach. A dnes mi volala, at ji laskave prijedu nakoupit, ze ona do obchodu se boji, jenze ona se boji vseho, jezdit metrem, jit do zoo, na pout, zvirat. Tak jsme ji nabidli, ze ji objedname rohlik pokud to neumi, ale ze bude az po vikendu, ze ji objedname bezkontaktni dovazku jidla. To razantne odmitla, pry mam prijet nakoupit, dat ji to do sklepa a ona az z toho viry pochcipaji si to vyzvedne :roll: ja uz byla nahlodana jet, at mam klid, ale to chlap odmitl a jestli by nevadilo, kdyby byla u nas, mame velky dum, mela by vlastni pokoj, wc, tak jsem kyvla. Taky to neprijala s tim, ze nemame televizi, pomaly internet a spatny signal :cert: ja fakt nevim co s ni. Tvrdi ze ma posledni pytlik testovin a sunky… jak se vseho boji tak vlitne so prvniho kramu, vezme paty pres devaty a prcha. Jednu dobu se lecila a to bylo lepsi, ale uz pry nechce. Tak ja vazne nevim :(

ta ať si vybere! Pomalý internet nebo smrt na polním lůžku u Bulovky? :cert: Já kdybych měla takovou možnost! Měla by být vděčná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8546
14.3.20 18:35

Dobrá švagrová teda :mrgreen: Neřeš jí, pomoc si jí nabídla, to že to není podle ejího gusta, není tvůj problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2415
14.3.20 18:51

A ona nechodí do práce? :think: někdo jiný z rodiny by ji kdyžtak nenakoupil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.3.20 18:56

@peta81 do prace chodi, dela druzinarku, takze ted drepi doma, Nikoho jineho tam nema, tchyne je v pecovaku… s nikym se nestyka, rano 6km do prace, pak hned do bytu, byla jeden cas vdana ale bez deti.

• Nahlásit
  • Citovat
13729
14.3.20 19:11

A to jako až jí zase něco dojde, tak pojedete znovu 200 km tam a zpět, abyste jí to dokoupili? Já si normálně objednávám z rohlíku, nechci mezi ty šílence do obchodu stát fronty. Ale objednávám si normálně to, co potřebuju, ne jako kila všeho na měsíc. Je teda potřeba teď objednávat s předstihem kvůli termínům, ale jinak v klidu. I do toho obchodu bych normálně šla, ale nechci tam stát ve frontě. Ve čtvrtek jsem byla v makru pro maso, nakoupeno za pár minut ale pak půl hodiny fronta u pokladny. Jo a jsem taky z Prahy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13335
14.3.20 19:21

Upřímně, nabídla jsi alternativy a když se jí to nelíbí, tak bych to dál neřešila. Jinak on-line obchody s potravinami mají momentálně dost dlouhé lhůty - Košík nejbližší 18. 3. a Tesco 25. 3. (aspoň teda v mé lokalitě) - před chvilkou jsem objednávala. A nemůže se švagrová domluvit s některým ze sousedů, že jí pár věcí vezmou, až pojedou nakoupit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.3.20 19:32
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim anonym. Mam svagrovou, co zije sama v praze, je ji skoro 50let… my s muzem zijeme od ni neco pres 200 na horach. A dnes mi volala, at ji laskave prijedu nakoupit, ze ona do obchodu se boji, jenze ona se boji vseho, jezdit metrem, jit do zoo, na pout, zvirat. Tak jsme ji nabidli, ze ji objedname rohlik pokud to neumi, ale ze bude az po vikendu, ze ji objedname bezkontaktni dovazku jidla. To razantne odmitla, pry mam prijet nakoupit, dat ji to do sklepa a ona az z toho viry pochcipaji si to vyzvedne :roll: ja uz byla nahlodana jet, at mam klid, ale to chlap odmitl a jestli by nevadilo, kdyby byla u nas, mame velky dum, mela by vlastni pokoj, wc, tak jsem kyvla. Taky to neprijala s tim, ze nemame televizi, pomaly internet a spatny signal :cert: ja fakt nevim co s ni. Tvrdi ze ma posledni pytlik testovin a sunky… jak se vseho boji tak vlitne so prvniho kramu, vezme paty pres devaty a prcha. Jednu dobu se lecila a to bylo lepsi, ale uz pry nechce. Tak ja vazne nevim :(

Může si objednat hotové jídlo domů. Zrovna se objevila nabídka volných kapacit firmy, která vaří pro firmy a mají teď volnou kapacitu, že hledají distribuci pro seniory a osamělé lidi v Praze. Jsou to zatavená jídla, čerstvě uvařená a budou to nechávat u bytů. Cena cca 69 Kč. Hodně restaurací vaří a prodávají z okénka nebo jídlo dovezou. Těch možností v Praze je. Jet nakoupit 200 km do Prahy, to je tedy hodně velký úlet. A nabídku jste jí dali, ale když kvůli televizi a pomalému internetu odmítla, tak se nedá nic dělat. Jedině tedy jsou různí dobrovolníci, kteří nakupují pro seniory a budou dělat balíčky, tak někam zavolat na linku a domluvit se s nimi, že je psychicky nemocná a zda by jí tady mohly doručit, že si to zaplatí.

• Nahlásit
  • Citovat
1213
14.3.20 20:23

Také bych nejela.200km je moc… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie