Svatba v 10 lidech

180
11.6.21 21:04

Svatba v 10 lidech

Ahojky, zajímalo by mě kolik by stála zhruba svatba v 10lidech? Jen na úřadě s prstýnky a my dva + od každého 4 lidi, prostě dohromady by nás bylo 10 a šaty? Cena dohromady se vším? 😊 přemýšlíme že to buď uděláme jen ve dvou se synem plus každý svého svědka nebo my, syn a naše rodiče. Kvůli penězům si nemůžeme dovolit nic velkého..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5426
11.6.21 21:10

Pokud na svatební hostině bude párek, chleba a čaj někde na trávě u paneláčku a pokud budete mít prstýnky z trávy, můžete se vejít do tísícovky. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5426
11.6.21 21:11

Šaty? Stačí tepláková souprava. A kecky. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
11.6.21 21:13

@Božislava 😂 😂 😂 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4991
11.6.21 21:14

Cenové rozpětí se může velmi lišit. Ale když pořídíte třeba symbolické prsteny např. z chir. oceli, položka do 500 Kč, svatba v místě bydliště na úřadě zdarma, šaty nemusí být asi z půjčovny za 5 tisíc, ale prostě pěkné elegantní šaty, které využiješ i později, restaurace se zamluveným stolem s obědem a kávou + zákusek, co já vím 500 Kč/os., učesat + nalíčit sama nebo nějaká kamarádka a někdo známý, kdo vyfotí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
11.6.21 21:15

@Božislava vtipná kaše ke snídani? 🤣 🤣 zabitý 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
11.6.21 21:16

@dedrichov tak to by šlo, já tu doma nějaké šaty mám, ale nevím jestli se do nich jwste po porodu vejdu, to jsem nezkoušela 😆 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.6.21 21:19

No obrad na matrice je obvykle zdarma a pak uz to bude hodne individuální. Nejsou prstynky jako prstynky a saty jako saty, ze. Jeden zlaty snubni prstynek v klenotnictví tak cca 15tis. Ale můžete to samozřejmě resit čímkoliv, treba stribrnym za par stovek.. Pujceni svatebnich satu z lepsiho salonu cca 12tis. Ale zase muzes mit na sobe cokoliv.. Obed v restauraci, kvetiny, fotograf, nic takoveho? Kdyz se budes vdavat v satech z letni kolekce HM, s prstynkem z pouti a bez slavnostniho obeda, tak to sfouknes za pet set. Zlate snubaky, nobl saty a obed v luxusni restauraci - priprav si tak padesat 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10307
11.6.21 21:20
@Kleryna píše:
Ahojky, zajímalo by mě kolik by stála zhruba svatba v 10lidech? Jen na úřadě s prstýnky a my dva + od každého 4 lidi, prostě dohromady by nás bylo 10 a šaty? Cena dohromady se vším? 😊 přemýšlíme že to buď uděláme jen ve dvou se synem plus každý svého svědka nebo my, syn a naše rodiče. Kvůli penězům si nemůžeme dovolit nic velkého..

Počítej tak 1.500 Kč v ne moc drahé hospodě na osobu za občerstvení. Rodiče bych ze svatby nevynechala.
Cenu šatů v dnešní době nevím. Při velké finanční nouzi si umím představit i svatbu v hezkých světlých letních šatech. I v kostýmu. Akorát si asi nemyslím, že když takhle šetříš, že bys měla v šatníku něco extra pěkného. Takže bych to viděla na nějakou půjčovnu. Naštěstí už je nabídka rozsáhlá, tak se snad dá něco vybrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
11.6.21 21:22

@Maminanamatersky tak to je jasný no, ceny se liší podle toho co člověk chce, já bych to chtěla, prstýnky z oceli, šaty si nějaké koupím nebo doma vyberu, hostina asi nic, to by jsme zašli do cukrárny třeba 😅 😂 fotograf, moje sestra fotí moc dobře telefonem :wink: 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
11.6.21 21:23

@LaPaloma no já tu šaty mám hezké ještě z dob kdy jsem měla více peněz, ale nevím jestli se ještě vejdu 😅 jinak ne že bych šetřila :wink: spíš nemám co utrácet 😂 😅 přišla jsem o práci ( covid ) a otěhotněla a už mě do práce nevzali..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5014
11.6.21 21:27
@Kleryna píše:
@Maminanamatersky tak to je jasný no, ceny se liší podle toho co člověk chce, já bych to chtěla, prstýnky z oceli, šaty si nějaké koupím nebo doma vyberu, hostina asi nic, to by jsme zašli do cukrárny třeba 😅 😂 fotograf, moje sestra fotí moc dobře telefonem :wink: 😂

Tak nez takovou svatbu tab asi nechtela nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
11.6.21 21:30

@lilith1 no já nejsem moc náročná, mě jde hlavně o to aby jsme byli rodina papírově. Jinak citově rodina jsme, jen to chce aby to bylo oficiální 🙃 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
11.6.21 21:35

Nas bylo celkem 10 a stalo to celkem 30.000. Saty za 2000, jen takove lehke, byla jsem v 9.mesici.. prstynky za 10.000. Obed za 5000.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
11.6.21 21:38

@eva.pass tak to jo, to je i tak na nás moc 😅asi počkáme až bude více peněz 😂 protože rodiče z toho vynechat nechci..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat