Svatba Šumperk a okolí - prosím poraďte

10.6.21 17:05

Svatba Šumperk a okolí - prosím poraďte

Ahoj, plánujeme na rok červen 2022 svatbu. Budeme mít cca 90 lidí. Najde se někdo, kdo je tu že Šumperka a okolí? Měli jste tu někde svatbu? Potřebovala bych nějaké tipy, od koho vzít catering, nebo ohledně místa na svatbu? Teprve začínáme o svatbě přemýšlet. Zatím se mi líbí víc představa o svatbě venku, s partystanem. Máte někdo zkušenosti, víte o nějaké dobré cateringové firmě?

Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11116
10.6.21 18:01

@Katulka1993 Když jsem byla malá (cca 18), byli jsme s tátou na výletě na Velkých Losinách, a já jsem říkala, že tam bych se jednou chtěla vdávat, že je to tam strašně krásný.

No, nevdávala jsem se tam, protože moje máma (ona nebyla moc na velký cestování) řekla, že jestli budu mít svatbu přes celou republiku, tak že mi na ni nejde :mrgreen:

Takže já být z regionu, tak mám jasno :mrgreen: (Nemám teda ale zkušenost, jak to funguje v praxi.)

Jinak nevím, jestli dělají svatby, ale normální ubytování mají super tady - jsou moc milí a vstřícní, tak třeba to umí taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
10.6.21 19:05

Zkuste mkrnout na Loučnou, krásný park, skleník kde může být hostina ale určitě se dá domluvit i stan venku. Nebo stará pošta, tam je to nádherný, je to naproti parku :) tam to máte i s jídlem
Jinak catering, hodně se doporučoval pan Klaban, taky z Loučné, ale osobni zkušenost s nim nemám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat