Svatba v přírodě, Pardubicko

Edi
152
2.6.10 10:07

Svatba v přírodě, nejl. Pardubicko

Ahoj,
prosím, poraďte mi, nevím si rady…
Ráda bych v okolí Pardubic (cca do 40 ti km) svatbu, nejlépe nějaký penzion (20-50 lidí), se zahradou, příp. u lesa, u louky, kde bychom mohli za příznivého počasí uspořádat svatbu i s obřadem venku v přírodě, příp. za špatného počasí uvnitř. Dětský koutek by byl super … lépe i s restaurací, jinak příp. zajistíme catering.
Nemůžu nic sehnat, nevím si rady … Pokud máte nějaké zkušenosti, byla bych moc ráda za postřehy a nápady, možná i za nápady z jiných míst (když nic nenajdeme, budeme si muset zajet dál… :-))
Moc moc děkuji
Edita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2769
2.6.10 10:21

http://hubert.p.sweb.cz/

ale byla tam pouze hostina…moc pěkné…jinak se můžete vzít na Kunětické hoře kousek odtud…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
2.6.10 11:10

Kamaradka se vdavala na zamku Kacina, ale venku. Vevnitr to mela zamluvene jen v pripade spatneho pocasi, coz se nekonalo. Fotky mela krasne - ja bohuzel mela pred porodem, tak jsem nejela. Brali se v cervnu a je z Pardubic, ale fakt netusim, jak daleko Kacina od Pardubic je…

Jidlo meli nekde nedaleko, ale to si fakt nepamatuju, ale zkusim se zeptat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.10 11:41

Sečská přehrada, Kunětická hora, Lichnice, Kačina, Žleby - ty jsou fakt nádherný. Možností je hromada.

• Nahlásit
  • Citovat
jjelena
2.6.10 12:45

Mám pocit, že směrem na Pardubice je i zřícenina Potštejn ( nebo Potčtejn).Na svatbě jsme tam byli asi před 6 lety, bylo to celkem fajn. Hostina pak byla kousek dál, ale to by ti asi nevyhovovalo, už nevím, kde, ale byla to nějaká jakoby sokolovna.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.6.10 22:40

Naporti té Kačině je taky nějaká hospoda, taková fakt ošklivá, ale třeba tam mají někde urkytý nějaký sál:) a v těch Žlebech by to taky nemuselo být špatný:)Pěkný to je ještě v Kutný Hoře ve Vlašským dvoře, ale to je uprostřed města.

• Nahlásit
  • Citovat
1155
8.6.10 19:45

A co zámek Nechanice nebo Chlumec n. Cidlinou? To už je daleko? Známí měli obřad i hostinu právě na zámku v Chlumci a moc si to chválili…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25130
20.11.12 17:28

Ahoj, neměl někdo svatbu na Lichnici??? Nemůžu k tomu nikde najít info :pocitac: :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
471
20.11.12 18:30

A co Lázně Bohdaneč??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3860
20.11.12 18:38

Ahojky, my měli svatbu v lázních bohdaneč, obřad venku, hostina uvnitř, ubytování dostupné přes ulici, naprostá, maximální spokojenost, jestli chceš víc info nebo i foto, písni SZ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882
20.11.12 18:39

@Reinka
http://chrudimsky.denik.cz/…tebcanu.html

Takže to nejspíš lze uskutečnit, asi by bylo nejlíp, zkusit si zjistit telefon, přímo tam a zavolat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25130
20.11.12 18:45

@lyrica jop, tohle jsem taky četla, co jsem tak pochopila, tak to patří pod matriku v Třemošnici, ale ani na jejich stránkách nic není :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882
20.11.12 18:47

@Reinka aha, no tak zkus zavolat na tu radnici, jinak to asi nevykoumeš :think: Minimálně ti poraděj, kam jinam se ozvat, to budou vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama