Svatba ve 20?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 18:05
Svatba ve 20?

Ahojky (anonym z důvodů že je zde i moje mamka).
S mým přítelem jsme spolu již 7 let…začali jsme spolu chodit celkem v mladém věku, ale světe div se, zůstali jsme spolu doteď…jenže nedávno mě přítel požádal o ruku, nevěděla jsem co říct, byla jsem hrozně překvapená, zeptala jsem se ho jestli se nezbláznil, každopádně ho miluju, a proto jsem řekla ano..jenže teď nevím jestli to byl úplně dobrý nápad, svého přítele si jednou chci vzít, ale přijde mi že je na svatbu hrozně brzy, oba jsme teď udělali maturitu, takže teprve půjdeme pracovat a já chci jít na výšku…nevím jak bychom zaplatili svatbu, svatební cestu atd. Přítel říká že to může být na úřadu, ale já si vždy můj svatební den představovala trochu jinak…navíc mi přijde zvláštní být něčí žena, jsem hrozně mladá, většina mých kamarádek ani nemají přítele…co si o tom myslíte vy…já nevím co mám dělat, přeci jen už jsem řekla ano :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15055 příspěvků 06.06.19 18:07

No a? My byli zasnoubení taky pěkně dlouho než byla svatba. Tak nos zasnubni prstýnek a svatbu udělejte až budou finance na takovou, jakou si přeješ

kve-tinka
Kelišová 5183 příspěvků 2 inzeráty 06.06.19 18:07

Zasnoubeni budte, neberte se.

pikola
Generální žvanilka 21375 příspěvků 1 inzerát 06.06.19 18:08

Tak nemusíte mít svatbu hned, já bych se do toho nehnala, zníš dost rozumě. Prostě mu řekni, že ano, ale ne teď hned, že se ještě necítíš na to se usadit tak brzy.

Kotatko03
Echt Kelišová 8736 příspěvků 1 inzerát 06.06.19 18:09

Je to na vas, jak to citite :-) ale rozhodni se podle toho co citis ty, ne podle toho, jak to ma okoli :-)

SADM
Povídálka 26 příspěvků 06.06.19 18:09

Zasnoubení můžete být i roky.
Bylo by hezké si počkat, až budete mít našetřeno a měla jsi svatbu jakou si přeješ. Je to o domluvě. :hug:
A odpověď na další otázku: být ve 20 letech něčí manželka mi přijde naprosto v pořádku.

SlečnaDahlia
Závislačka 2650 příspěvků 06.06.19 18:12

Vdát se dá stejně dobře nebo stejně blbě ve dvaceti nebo ve čtyřiceti, to bych vůbec neřešila.

Pokud cítíš, že je to ten pravý, nic dalšího bych nebrala jako překážku. Zasnoubeni být můžete klidně dva roky a zatím šetřit na svatbu, jakou by sis představovala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 18:22

Děkuji všem hrozně moc za odpovědi :srdce: :hug:

PaníBovaryová
Závislačka 4919 příspěvků 06.06.19 18:22

Jeden můj kamarád se zasnuboval s každou přítelkyní od střední školy. Svobodný je dodnes.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 06.06.19 18:25

@PaníBovaryová a dedily slecny prstynek? :mrgreen:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 06.06.19 18:26

Jinak zakladatleko, zasnoubeni muzete byt klidne pet let a vzit se az pred planovanim rodiny ;) ja bych byla pysna na to, ze jsem ve dvaceti s pritelem uz sedm let a ze me pozadal o ruku a hrde prstynek nosila :srdce:

PaníBovaryová
Závislačka 4919 příspěvků 06.06.19 18:28
@Tazvesnice píše:
@PaníBovaryová a dedily slecny prstynek? :mrgreen:

jak ho znám, tak ano :lol:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 06.06.19 18:30
Tableta
Kelišová 5290 příspěvků 06.06.19 18:35

Já jsem se vdávala ve 20, teď je mi 25. Chtěli jsme malou svatbu, tak jsme ji měli. Stála nás komplet do pěti tisíc. Kdybychom chtěli svatbu jinou, tak bychom si ji jinou udělali, ale nejdřív bychom si na ni našetřili. Však zasnoubená můžeš být i léta :) Jen je potom otrava odpovídat na otázky typu kdy už do toho konečně praštíte :roll: A pořádně si rozmysli, jak o svém postoji ke svatbě budeš s přítelem mluvit. Mohl by si to vyložit tak, že s ním už nechceš být.

debra.morgan
Echt Kelišová 9402 příspěvků 06.06.19 18:38

Já se vdávala v 22 letech po 8 letým vztahu, už to je tři roky a nelitujeme ani jeden. Finance na svatbu jsme měli našetřený, něco přispěli moji rodiče, něco manželova mamka, svatba to byla pěkná, když se někdo ptal, co chceme jako svatební dar, řekli jsme příspěvek na svatební cestu, když se neptali, tak jsme si o peníze neříkali… nakonec nám ještě něco zbylo… každopádně zasnoubení můžete být dlouho a taky bych si vyzkoušela společné bydlení ;) abyste nakonec nebyli překvapení.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama