Svatební koordinace

30.3.17 09:01

SVATEBNÍ KOORDINACE

Ráda bych si přečetla Vaše zkušenosti, rady, doporučení, názory.
Mám svatbu nechat na odborníkovi anebo si jí zařídit sama, prosím Vás?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

20807
30.3.17 09:05

Já si svatbu zařizovala sama, je to můj den, chci ho mít podle sebe do posledního puntíku a zase tak náročné to nebylo. Měli jsme ji docela velkou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22489
30.3.17 09:08

@Sestřička01 Něco jako svatebního koordinátora bych si v životě nezaplatila. Nechápu smysl. Ale nevím, v jakých kruzích se pohybuješ? Neznám nikoho, kdo by ho měl.
Znám holky, co tím totálně žily a všechno řešily rok dopředu. Chápu zamluvení termínu a místa hostiny. Ale co všechno ladily :nevim:. To jde mimo mě. Ale neberu to nikomu, byl to jejich velký den a chtěli ho mít tip ťop.
My měli svatbu naplánovanou za 3 měsíce. Sladěná taky byla, bylo tam 80 lidí a povedla se moc.
Sepiš si, co všechno by sis představovala a jak a pak uvidíš, jestli to sama zvládneš nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1072
30.3.17 09:28

@Sestřička01 Sestra měla koordinátorku na doporučení. Díky ní se málem rozvedli ještě na svatební hostině, neboť paní koordinátorka neustále všem diktovala (novomanželům i nejbližší rodině), co mají a nemají dělat. Přitom to nebyly zásadní věci, např. první tanec se posunul o 10 minut. Na normální svatbě by se tento detail neřešil, paní koordinátrka si chodila stěžovat nevěstě na ženicha a svatební hosty a chtěla po ní, ať zasáhne!
Ceny za ostatní služby byly stejné, jako kdyby koordinátorku neměli.

Když jsem se vdávala já, udělali jsme relativně velkou svatbu, cca 70 lidí, za pomoci obou rodin. Jen jsme si pronajali místo oslavy. Byla to chvílemi těžká improvizace, ne všechno se vyvedlo, ale celkový dojem ze svatby byl pohodový.
Balónky bylo 3 místo 30, děti si hráli s heliem. Ohňostroj se odpaloval na několikrát, bylo mokro,… - a vůbec nic se nedělo a nikdo nestresoval.

Zařiď si to tak, abys byla co nejvíc v klidu a svatbu si užila:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 09:31
@demian
@demian píše:
@Sestřička01 Sestra měla koordinátorku na doporučení. Díky ní se málem rozvedli ještě na svatební hostině, neboť paní koordinátorka neustále všem diktovala (novomanželům i nejbližší rodině), co mají a nemají dělat. Přitom to nebyly zásadní věci, např. první tanec se posunul o 10 minut. Na normální svatbě by se tento detail neřešil, paní koordinátrka si chodila stěžovat nevěstě na ženicha a svatební hosty a chtěla po ní, ať zasáhne!
Ceny za ostatní služby byly stejné, jako kdyby koordinátorku neměli.

Když jsem se vdávala já, udělali jsme relativně velkou svatbu, cca 70 lidí, za pomoci obou rodin. Jen jsme si pronajali místo oslavy. Byla to chvílemi těžká improvizace, ne všechno se vyvedlo, ale celkový dojem ze svatby byl pohodový.
Balónky bylo 3 místo 30, děti si hráli s heliem. Ohňostroj se odpaloval na několikrát, bylo mokro,… - a vůbec nic se nedělo a nikdo nestresoval.

Zařiď si to tak, abys byla co nejvíc v klidu a svatbu si užila:)

@demian Co to bylo za koordinátorku, prosím tě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1072
30.3.17 09:33

@Sestřička01 Jméno nevím, byla doporučená restaurací, kde byla hostina. Do vzkazníku Ti klidně pošlu místo, ale veřejně ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 09:35

@demian tak mi to tam napiš, prosím tě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1036
30.3.17 10:43

Myslím, že to záleží na docela hodně věcech:

• jestli máš chuť se svatbou zaobírat / hodně řešit / obtelefonovávat
  • kolik máte hostů
  • jak moc chceš mít všechno perfektní a jestli budeš lépe spát, když budeš vědět, že se o všechno někdo stará

Jsou dobré koordinátorky a špatné, viz příspěvky nade mnou, takže určitě bych chtěla spoooooostu referencí - beremese.cz by mohlo pomoci. Osobní kontakt taky hodně napoví, nemohla bych tak moc pro mě důležitou věc svěřit někomu, kdo mi není sympatický a komu nevěřím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 10:50

Já jsem si svatbu zařídila sama, ale hodně lidí mi pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
30.3.17 11:00

Já bych asi doporučila koordinátorku.
Dneska jsou lidi hodně zaměření sami na sebe, takže nevěsty si zařizují vše jen s ohledem na ně samé a vůbec nemyslí na hosty a jejich pohodlí a požadavky.
Samozřejmě to musí bát někdo dobrý a ne ženská, která chodí žalovat na všechny okolo kvůli posunutým 10 minutám.
Nevěsta by si měla svatbu užívat a ne řešit věci, kvůli tomu tam tu koordinátorku má. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 12:22

Organizovala jsem svatbu pro nejlepší kamarádku, pozváno cca 70 lidí a spolu s družbou ženicha jsme vše zvládli. Všichni spokojení, do puntíku splněny požadavky nevěsty a ta se opravdu mohla starat jen sama o sebe.
Někoho takového oragnizačně schopného nemáš? Že bys mu sdělila svoje představy a on už to zařídil/pomohl tobě? Co se profi koordinátorky týče, mám takovou zkušenost, že spíše rozmlouvala představy daného páru a vnucovala vlastní vize. Ve výsledku tak byla spokojená snad jen ona a nevěsta sama prohlásila, že vlastně chtěla polovinu věcí úplně jinak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama