Svatební překvapení

denula
4.5.10 09:33

Svatební překvapení

Ahoj,
kamarádka se bude vdávat a chtěli bychom jim připravit nějaké překvapení - oživení svatby. Má někdo tip na něco originálního? Díky moc.
D.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.5.10 09:42

hlavně si zjistěte, jestli na takové srandičky a takové věci je… mě sranda nevadí, ale mám v rodině takovou jednou, která vymýšlí kraviny a docela mám nervy co vymyslí - mám ji za měsíc. Nedávno její sestra slavila 20let výročí a ona zatavila kožkaře - vesnice, a přemlouvala ho jel po vesnici a hlásil jejich jména a přál jim a nebo na oslavách se převleče do různých převleků a dělá tam scénky - někteří lidi to tam nechápali :nevim: Hele ale víš co vymyslela minule??? Dala jim letenky na let přes ALpy .. Jako pěkně udělané v obálce a pak za chvíli přinesli asi deset alp nevěstu chytly do náruče a přenesly ji :-D chudera myslela, že bude mít dovolenou :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
15672
4.5.10 09:48

Já třeba nejsem fanda únosů nevěsty, protože co vím, tak neznám svatbu, kde by únos byl ku prospěchu. Naopak, zatím to bylo spíš zdrojem problémů a hádek. Hodně záleží na lidech a já jsem ráda, že mě nikdo neunesl (kdo by mě taky chtěl, že..).

Třeba můj táta na svatbě svého kamaráda prý podplatil pár kluků (tenkrát stačily bombony :lol: ), aby na ženicha přes celou vesnici volali „tatínku, cos nám to udělal“ :mrgreen: . No prý rodina nevěsty z toho moc nadšená nebyla, takže to neber jako inspiraci :-D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
denula
4.5.10 09:56

No právě únos nevěsty nechystáme - chudinka by pak dřepěla kdo ví kde a kdo ví, jak dlouho :roll:
chomout mi připadá taky už moc profláknutý, trapný, a nic z toho…

• Nahlásit
  • Citovat
9159
4.5.10 10:02

Nám kamarádi připravili toto:

Na oči nám dali srandovní brýle s velkejma nosama, svázali mou pravou ruku s manželovou levou, to tejný s nohama. Měli jsme za úkol tlačit kočárek a obejít s ním zámecký park a zároveň sbírat nafukovací balonky. Potom jsme balonky propichali a v každým něco bylo, různý bankovky nebo třeba stravenky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55155
4.5.10 10:04

dENDULO…jestli může být překvapení až třeba večer,když se setmí,tak doporučuju nakoupit lampiony štěstí.....čím víc,tím líp…
pak se vydat někam ven a hromadně vypouštět…je to nádhera.
nedávno jsme to dělali na oslavě…
Ale pokud jde o překvapení po obřadu,nevím :nevim:
http://www.balonkystesti.cz/af1-uvod.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10052
4.5.10 10:15

andyho kamarád připravil na půl nočko karaoke, když už byly všichni pěkně pod parou, a musím říct že jsem se v životě tak nesmála, když 2 chlapi zpívají princeznu ze mlejna, no jedině doporučuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.10 10:24

Ahoj, tak nám na svatbě sestřenka připravila překvapení ve formě kočáru, který manžel i se mnou samozřejmě, musel táhnout přes celou vesnici ještě v takových hodně zvláštních botách.
Pak nám taky připravily různý soutěže, jako poznávat nevěstu podle lýtka, ženicha podle ucha, A taky prostrkávat vejce kalhotama ženicha. My jsme se docela bavily a všichni okolo taky. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.10 10:29

My jsme měli klasiku s chomoutem a koulí na noze a potom nám kamarádi přinesli každýmu holuba (hrdličky nesehnali :wink: ) a pouštěli jsme s manželem holuby a bylo to taky moc krásný. Nakonec před hospodou, kde jsme měli hostinu, byl písek a v něm jsme lopatičkama pro děti museli hledat klíč od hospody. Nejdřív jsme našli velký klíč, kde byli podpisy všech a pak nám dali pravý klíč :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5579
4.5.10 10:39

Vsecko co pisou holky se da pouzit a ze svateb kde jsem byla vim, ze si to lidi i uzijou, ale hlavne si fakt prvne zjisti jestli o neco takoveho stoji, protoze treba me by dost namichlo kdyby se nekdo o jakoukoli z veci co holky popisuji jen pokusil. Nastesti nasi svatebni hoste byli rozumni a poslechli, kdyz jsme rekli ze zadny srandicky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.10 10:47

To určitě. To, co jsme měli my, bylo pro nás super a byli jsme moc rádi, že si na nás vzpomněli. Ale kdyby někdo něco dělal přímo na tý svatbě, nějaký „vtipný“ scénky nebo něco podobnýho, tak to by mi dost vadilo. Tohle už sem asi nepatří, ale pokročilou dobou a s přibývajícím alkoholem začal jeden z hostů vybírat do střevíčku a to mi teda neskutečně vadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
921
4.5.10 11:30

Ahoj, já bych hosty ze svatby asi hned vyhodila, kdyby se mně pokusili unést - svatba stála hodně peněz, tak jsem rozhodně nestála o to, abych dřepěla někde v kamrlíku nebo zaplivané hospodě, a ostatní si na mojí svatbě užívali bazének, sluníčko, grilování, rautík .....
Taky se mně pokoušeli hodit do bazénu, což jsem řekla, že je taky ze svatby vyhodím, když to udělají - zase spousta peněz za účes, líčení a to všechno vniveč jen aby se někdo pobavil, když já budu fakt hodně naprdnutá …
Prostě jsem udělala bububu, že žádné srandičky.
Takže radím také napřed vysondovat, jak se na to tváří a pak v nějaké uměřené formě (záleží samozřejmě na míře ztřeštěnosti těch co se berou) něco uspořádat.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
4.5.10 11:37

Hehehe, let přes Alpy je super :palec: to ještě někde použiju :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24918
4.5.10 11:38

balonky naplněné héliem, na ně přidělat cedulky nebo něco jako svat. oznámení a adresu novomanželů. Třeba někde někdo balónek s kartičkou najde o pošle zpět. Já takhle posílala zpátky do německa, teď si ještě občas napíšeme.

pouštění lampionků taky dobrý nápad…

Na bratránkově svatbě jim připravili kamarádi kočár s koňma. Netušili. Když vyšli z radnice stáli tam, mysleli že je to jiná svatba. Byli nadšení, že je to pro ně. Pak se povozili všichni svatebčané.

Nebo vypustit pár bílých holoubků.

Nám přišla na svatbu cikánka s miminkem a třináctiletou holkou. Chtěla vyplatit, že si ji nevzla. Byla super, vybrala prachy do nočníku a pak jsme je dostali.

Záleží jaký ráz má svatba, jací jsou svatebčané. Ale dá se vymyslet luxusní překvapení nebo úplná blbost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9967
4.5.10 11:47

Kamarádka na svatbě měla svatební dar schovaný. A měli k tomu takovou klasickou bojovku, aby dar našli. Prostě šli po fáborkách a plnili úkoly:-) BYla to docela sranda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama