Svědění po styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 08:24
Svědění po styku

Ahoj ženy, dívky, dámy..

prosím Vás, opět se mi po sexu vrátilo svědění spodku.. S přítelem jsem téměř rok, oba jsme prodělali chlamýdie, které jsme cca v lednu vyléčili. Byli jsme ještě teď v dubnu na kontrolu krve, která dopadla ok. Spali jsme spolu normálně bez ochrany, nebyli žádné problémy. Při posledním sexu (neděle) jsem nebyla dost vlhká a dost to bolelo. Použili jsme tedy gel, stejně to ale už po zbytek sexu bolelo. Od dalšího dne (pondělí), mám opět výtok, a svědění.

1. Myslíte, že jsou to opět chlamýdie, když jsme byli oba negativní? (moč, stěry, krev) - já byla dokonce pro jistotu na kontrolních testech 2× u gyndaře, protože moje problémy sem tam přetrvávali i po léčbě a jednou na venerologii. - Vždy to bylo negativní. Nakonec po braní laktobacilů problémy vymizeli asi na měsíc. Teď se opět vrátili..
2. Myslíte, že výtok i svědění může být způsoben podrážděním + použitím gelu? (je pravda, že když jsme gel teď celou dobu nepoužívali, žádné problémy po sexu nebyli.. Ale bolest při styku v neděli byla ještě před gelem.

Moc děkuji za radu..

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama