Výrůstek na intimních partiích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 21:35
chtěla bych se zeptat na takovou divnou otázku

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na takovou stydlivou otázku. nechci to moc prodlužovat tak to skrátím.
Je mi 17 let a nikdy jsem sem se stimhle nesetkala a ani moji známí tak to zkusim tady, předem děkuji za odpověď. Včera při sprchování a mytí jsem ucítila při vchodu do vagíny něco divného tak jsem vylezla usušila se a podívala se. Mám tam kuličku cca.ve tvaru hrášku strašně jsem se lekla.Ale vůbec mě to nebolí Rano volám na gyndu a oni maji dovolenou, nedovolala jsem se. :,( A nepřipadá mi že by to byla rakovina dělož. čípku ten je dál a ne na začátku. A proti rakovině jsem očkována. Jsem s toho na dně. můžete mi prosím někdo poradit co by to tak přibližně mohlo být? děkuji :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lucy75
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 29.04.19 21:39

V poho, to bude jen takový váček… dělá se to hlavně v létě.. zmáčklas to? bolí to? nestresuj… o rakovinu fakt nejde :mrgreen: zajdi co nejdřív na gyndu a uvidíš sama

Příspěvek upraven 29.04.19 v 21:46

Tarjei
Závislačka 4897 příspěvků 29.04.19 21:40

To je misto mezi ustim mocove trubice a pochvou, to tam patří, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 21:40

@Lucy75 právě že nebolí vůbec :(

anonim17
Povídálka 11 příspěvků 29.04.19 21:42

@Tarjei nechápu vás :roll:

hapolda
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 29.04.19 21:44

Klid, rakovina to fakt neni a uz vubec ne delozniho cipku.

andalusia_ma
Povídálka 35 příspěvků 29.04.19 21:45

To muze byt zanet Bartholiniho zlazy, nemusi bolet a muze i sam vymizet. Klid a co nejdriv na gyndu ;-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 21:45
@anonim17 píše:
@Tarjei nechápu vás :roll:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 21:47

@andalusia_ma no to je ten problém moje doktorka ma cely týden dovolenou. :,( :,( :,(

Kacenka.k8
Stálice 65 příspěvků 29.04.19 21:55

Mrkni se sve mame na pipinu a uvidis, ze to tam ma taky :mrgreen: a stejne tak i tvoje teta, babicka a vsechny kamaradky - tedy pokud nejsou z afriky :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.19 21:58

@Kacenka.k8 no jasně :ok_hand: víte pro mě to není tak v tipné.
Pouze jsem se zeptala tak si své blbé komentáře nechte děkuji. :zed:

Kacenka.k8
Stálice 65 příspěvků 29.04.19 22:01

Hele anonymni, chodis do skoly?? Pokud jo, tak jste to urcite probirali v biologii :D ale pokud si zrovna na tuto latku chybela, tak staci otevrit kdejakou encyklopedii o lidskem tele, a kdyz nepomuze ani to, tak UTFG ;) :potlesk:

andalusia_ma
Povídálka 35 příspěvků 29.04.19 22:03
@Anonymní píše:
@andalusia_ma no to je ten problém moje doktorka ma cely týden dovolenou. :,( :,( :,(

A nema zastup? Nicmene myslim, ze kdyz to neboli, tyden to vydrzi a mozna i zmizi. Pokud by se to zvetsovalo, bolelo, zajdi na gyn. pohotovost.

Kacenka.k8
Stálice 65 příspěvků 29.04.19 22:04

Jo a jeste neco - tvoje gyndarka ma sice dovolenou, ale urcite ma nekoho na zaskok.. a nebo skoc ke sve obvodacce, tak ti take urcite poradi o co se jedna a co s timto vyrustkem lze delat :lol:

anonim17
Povídálka 11 příspěvků 29.04.19 22:07

@Kacenka.k8 pardon ale já jsem žádala o radu a ne nějaké debilni komentáře. :palec:
zasmyslete se nad sebou a pak teprve si delejte srandu z někoho kdo ma stejný smysl pro humor jako vy
děkuji. :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama